Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Eutelsat 16E , smzao sam se kao pi***...

shone

Newbie
Registriert
8. Januar 2010
Beiträge
10
Reaktionspunkte
0
Punkte
1
Cao narode kako ste?

evo ja sam malo razocaran, popeo sam na ovu hladnocu da namontiram lnb da bi mogao da gledam neki nas kanal. cak sam prebio ruke i ukljucim tv idm800 i onda prc milojka neemaa. cak ni palmu sa zirafom ne mogu da gledam. :DDD

koristim gemini 4.7, ljudi ima li neka fora za koji kanal ili nema?

za pink znam da nema sanse, ilimozda ima samo obican pink?

puno pozdrava

POMAGAJTE NARODE! :) -hvala!
 
AW: Eutelsat 16E , smzao sam se kao pi***...

pozdrav kolega !!

digi tv mislim da moze jos sa emu a nisam siguran !!

a sve ostale nase programe pink,ttv,hayat samo putem CS

cao
 
AW: Eutelsat 16E , smzao sam se kao pi***...

sa ccam 2.14 ne ide, znas li koji ide?
 
AW: Eutelsat 16E , smzao sam se kao pi***...

ako si mislio da ce sami po sebi doci,to neide bas tako!moras imati jednu lokalnu kartu da nabavis pa da se razmenjujes sa ljudima,tako je to uobicajeno!ili da nadjes nekoga ko ce ti dati jednu C-liniju za dzabe sto bas neverujem da ce neko da ti da!imas ovde na forumu dosta toga objasnjeno kako to ide i sta ti sve treba!
 
AW: Eutelsat 16E , smzao sam se kao pi***...

bajo jasno je meni za c liniju i za cs, ne ocekujem da mi da bilo ko nesto jednostavno me je interesovalo da li covek zna koji cam s kojim mogu naprimer dagledam palmu, studiob , ako pink ne ide onda ne ide , nije kraj sveta. :) uostalom sam zahvalan za svaku pomoc.

hvala ipak
 
AW: Eutelsat 16E , smzao sam se kao pi***...

pa ti kanali sto si naveo su isto zakljucani u paketu totaltv-a gde se sada preselio i pink,znaci isto samo predplata ili cs,a mozes jedino slobodne kanale da gledas kao sto su dm,bn,svet plus i imas jos dosta radio kanala na 16E!
 
Zurück
Oben