Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Echolite

picikator

Ist oft hier
Registriert
31. Dezember 2010
Beiträge
120
Reaktionspunkte
1
Punkte
38
imam total TV karticu NDS i gore navedeno smece od resivera
nikako da podesim disecq


na anteni imam sledece satelite - LNBove
disecq1 Hotbird 13
disecq2 Astra 19
disecq3 Eutelsat 16
disecq4 Thot 1

sve sam opcije pokusao u resiveru da podesim ali i dalje
mi javlja poruku NEMA SIGNALA

ajd neka neko malo pojasni kako ovo postaviti
 
AW: Echolite

jasam par sati trazio dok nisam slucajno podesio a tacno je da vece smece od receivera nema
pozz
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Echolite

ima li iko uputstvo za echolite 5668....
ovo sto dobijes od njih je nista...
 
AW: Echolite

Ovako to ide kod echolite: idete na napredna podesavanja,onda podesavanje LNB,LNB 1 mora da bude eutelsat16 Pa onda sve ostalo,kad to poredate onda mu dodjeljujes Diseqc nebitno koji onako kako ste poredali,to bi bilo to ukratko a ako odete dalje sa podesavanjem gdje stoje tamo High i Low mora da stoji tamo ULNB na high i low ako je nesto drugo nema slike,nadam se da sam pomogao ako nesto nije jasno pitajte.
 
AW: Echolite

to je jasno,al kako da slozim listu programa kako ja hocu a ne ovu njihovu s brda s dola i na preskok.....
 
AW: Echolite

to kad se kupi Total tv.ljepo se njihov Box odnese u Podrum i stavi negdje gdje ga niko nevidi..onda se kupi jedan od Octagona ili mozda Dreambox 800..pa se kupi jedan smargo i podesi karta..i tako mozete jedino da uzivate u total tv..drugacije nista..
 
AW: Echolite

taj resiver je pravo smece, imam osjecaj kada su ga pravili da su krajsebe stavili taj resiver i jednu 2 litre domace sljive... rezultat je bijo ovo sta sad dobijamo...
 
AW: Echolite

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!


pozdrav,
zasto mora biti 16° eutelsat na lnb1? ako sam ja poredao na mom diseqC 13° lnb1, 16° lnb2, 19° lnb3, 1° lnb4, onda bi logicki takve postavke trebale biti i u receiver unesene, ili?
Moze li netko pojasniti u detalje , od samog pocetka.kad dodjem do napredna podesavanja pa nadalje...ne sanalazim se bas najbolje...
hvala
 
AW: Echolite

Neznam sta ce nekom 4 ili vise lnb kada ne mozes nista sam da skeniras,
samo sto ti oni puste.
Ta kanta od resivera nije za nesto jace.
 
Zurück
Oben