Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Dyndns probleme

faraon

Ist gelegentlich hier
Registriert
25. Januar 2009
Beiträge
59
Reaktionspunkte
6
Punkte
8
Ort
Baden Württemberg
am instalat la parintii mei un dreambox 500s si dupa ce am facut o adresa de dyndns, am instalat updaterul pentru asta si acum nu mai pot intra in fritzbox.
De cite ori incerc apare o pagina ca de google de la dyndns.com si nu ma lasa sa intru.Numai cind scriu in Explorer fritz.box.
Stie cineva ce am gresit?:help:

multumesc.
 
AW: Dyndns probleme

apoi eu unul folosesc de citeva vreme dyndns,

dar NU am avut nevoie de updater nici odata se face automatic- dupa reboot de la fritz- trebuie numai sa o confurezi ptr asta

asta ptr. mine ar insemna sa il de instal daca poti

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
- sau ID_ul de la fritz
 
AW: Dyndns probleme

Nici eu nu am patit asa ceva si folosesc updaterul
Dar pe pagina care iti apare ce scrie pune un screnshot
Ultima versiune este 4.1.4 poate iti trebuie un upgrade
 
AW: Dyndns probleme

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

nu va puneti updater pe LAPTOPS care luati cu voi si va legati la alte persoane acasa la net! .... se acualizeaza pe adressa de la persoanele care le vizitezi! deci ADIO dyn de acasa ! .... si clientii va trimit imediat E-MAIL: deeee ce nu esti onlineeeee! :emoticon-0119-puke:
 
Zurück
Oben