Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Dsl 2000

banan61

Premium
Registriert
8. Mai 2009
Beiträge
161
Reaktionspunkte
15
Punkte
78
Ort
NRW
Hi,

potrzebuje waszej rady!
Do tej pory bylem w T-com i ze wzgledu na internet( DSL tylko 384kb) chce od nich odejsc do NetCologne (NetAachen) ktorzy mi obiecuja 2,3Mbit.
Dzisiaj dzwoni gosciu z T-com i przekonuje mnie ze robie blad, bo tego mi nikt nie zapewni a jesli juz to bede mial tylko problemy bo internet i telefon beda na jednym leitungu i gdy bede serfowal i w tym momencie ktos bedzie dzwonij to predkosc spadnie (to sie zgadza? ) i bede mial tylko duze zaklocenia w telefonie.
Jest to wszystko prawda? ma gosciu racje?Czy po prostu dalo by sie z tym zyc?
Chcialbym miec szybszy internet na ktorym mi zalezy.
Jesli ma ktos doswiadczenie w tej sprawie, prosilbym o rade.

Dzeki za wszystkie rady.
Pozdrawiam
 
AW: Dsl 2000

servos
mam kd. od kilku miesiecy nie jest zly a szybki no i nie drogi,tanszy jak T-lekom
modem dostaniesz gratis,a router sam kupujesz np.od nich,chyba ze masz swoj
mfg.anton1963
 
AW: Dsl 2000

Hi,

dzieki za odpowiedz. Glownie chodzi mi o to, czy DSL 2000 nie jest za wolny na internet i telefon, i czy sa przez to jakies zaklocenia?

Pozdro
 
AW: Dsl 2000

ja mialem 1000 i lecialy 3 telefony i CS i inet rownoczesnie i nie bylo zadnych problemow

a telekom ci bedzie wszystko mozliwe gadal byle bys nie odszedl od nich , bo znowu jeden klient mniej
nie daj sie naciagnac bo telekom to najwieksze zlodzieje w niemczech
 
AW: Dsl 2000

wez sobie alice 16000 ,mam ja od maja 2010,na poczatku byly problemy z telefonowaniem ,ale dostaniesz numer telefonu pod ktory mozesz zadzwonic z handy i ci wyreguluja portyi to wszystko,place teraz 19,90 na miesiac,chyba to cos mowi
a sciaganie idzie z para z telefonowaniem,tzn nie ma problemow
 
AW: Dsl 2000

@banan61

nie sluchaj co t-com gada

mialem od nich 2000 i angeblich wiecej nie szlo bo leitung zu alt , zu weit von der zweigstele usw.
skundigowalem ich i teraz na tych samych kablach leci 7000 z 3 telefonami bez jakiego kolwiek problemu

oni poprostu chca zebys u nich zostal i dalej placil , nic wiecej
 
AW: Dsl 2000

Dzieki chlopaki!Macie racje i tak zrobilem ! no i nie zaluje.
 
Zurück
Oben