Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

DreamTV Mini UltraHD: ότι χρειαζόμαστε για ένα λειτουργικό μποχ...πληροφορίες, ρυθμίσεις, απκς, οδηγίες

Farkadonitis

Ist oft hier
Registriert
24. Juli 2015
Beiträge
108
Reaktionspunkte
154
Punkte
73
Το DreamTV Mini UltraHD είναι ένα (κατά την Γνώμη μου) αν όχι από τα καλύτερα ένα αρκετά κάλο και δυνατό android tv box.
Θα προσπαθήσω να μαζέψω και να βοηθήσω εδώ σε αυτό το νήμα όσο μπορώ προσθέτοντας οδηγίες, πληροφορίες και τα απκ που χρειάζονται για μια ομαλή λειτουργία της συσκευής.
Επίσης οποίος έχει την όρεξη η την ευγενή καλοσύνη να βοηθήσει στο παρόν νήμα θα ήταν κάλο,

Πρώτα από απ όλα θέλω να τονίσω ότι το μποχ δεν υποστηρίζει ελληνική γλώσσα (όχι ακόμα) άλλα αν και με παίδεψε λίγο μέχρι να το δαμάσω. Διάφορα απκς και λίγο ότι δεν είχα ασχοληθεί ποτέ με ένα android box δυσκολεύτηκα τόσο όσο μέχρι να το παρατήσω και να θέλω να το ξεφορτωθώ. Αγόρασα ένα H96Max Byttron Android 9.0 TV-Box το οποίο καταλάβαινα καλύτερα με αποτέλεσμα να καταλάβω το DreamTV Mini UltraHD ποιο σωστά. Παίζοντας με το H96Max διαπίστωσα οτι το DreamTV Mini UltraHD έπαιζε οτι ήθελα άλλα έπρεπε να βρω και να ψάξω τι το κάνει πιο λειτουργικό διότι το H96Max δεν μου άρεσε η εικόνα χρωμάτων που έβγαζε στην τηλεόραση μου μια UE65KU6509 LED TV οσους pleyers κι αν δοκίμασα.
Έτσι άρχισα να ψάχνω να διαβάζω και να δοκιμάζω πάλι το DreamTV Mini UltraHD καθώς το μενού του μου άρεσε αρκετά.
Να μην πολυλογώ θέλω να πω ότι μάζεψα όλα τα απκς που χρειάζεται ένας μέσος Έλληνας στην Γερμανία και στην Ελλάδα.

Σύντομα εδώ θα βρείτε ότι χρειαζόμαστε.
φιλικα
Δημητρης
 
VIDEOS
screen-1.png


VIDEOS Tutorial

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen Inhalt sichtbar zu machen!
 
Zuletzt bearbeitet:
All PAKET APKS fur German & Greek users

1 Set orientation
2 APKPure App
3 Aptoide TV
4 Total Commander
5 IPTV Smarters Pro
6 IPTV Extreme Pro
8 ERiON TV
9 COSMOTE APK'S
10 Nova GO
11 Sky APK'S
12 DAZN
13 IPT VCore
14 MX Player Pro
15 Dream Player TV for FritzBox
16 YouTube
17 Netflix
18 Prime Video
19 Disney +
20 Plex
21 Vradio
22 Microsoft Edge
23 Google
24 Super Backup Pro

Download
http://www.mediafire.com/file/izaal30qpltid00/Androint_Tv_Apks.rar/file

ΥΓ: οτι πρόβλημα η απορία έχετε μην διστάσετε να ρωτήσετε
 
Zuletzt bearbeitet:
Έχουν προσθέτει βίντεο Tutorial και apks στα ποστ 2 + 4 αντίστοιχα
 
Zurück
Oben