Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Dreambox

buntic

Ist gelegentlich hier
Registriert
9. Juli 2009
Beiträge
68
Reaktionspunkte
1
Punkte
8
Nakon zajebancije sa humaxom i linije koja nije stabilna vidim da nema nista bez dreama.Posto sam citao clone, orginal 500 500c 500s sta je najbolje i kako se moze vidjeti koji je clone posto sam citao da imaju problema (ne znam da li je istina) moze li mi neko reci razliku.
Hvala
 
AW: Dreambox

Zdravo..

Razlike nema nikakve,sto se tice funkcije,nebi to mogao da Potvrdim da imaju Problema sa clonom,kod mene radi vec duze od Godine i nista,radi ko Svajcarski sat...
 
AW: Dreambox

Ma evo citam o nekim timebomb je li to nesto zastarilo ili jr aktuelno
hvala
 
AW: Dreambox

Mozes slobodno iz Date base da uzmes Verziju gemini 4.2 ili gemini no bomb 4.6,rade obodvije verzije super,bez ikakvih Problema..
 
AW: Dreambox

Nista evo narucicu sad na forumu jer je najpovoljnije.Sa image i settingom mi mije ja mislim jasno ali nisam bas siguran sa cccam , dccam i nwcam da su to emulatori mi je jasno morao bih samo naci gdje instalirati jer se kontam malo sa linuxom pa mozda nece biti problema vjerovatno kad dobijem cccam lijiju moram je staviti u neki ordner ili najbolje ako imas neke upute jer samo sam citao o dreamu nikad ga nisam imao.Ako znas gdje ima dobra setting za astru hotbird i w2 bez motora.
ps znas li mozda da li ima garancije na ove dreame jer nigdje ne vidim agb.

Hvala
 
AW: Dreambox

Zdravo....

Garnacija tije ovde 6 Mjeseci,za Dream500s clone,za Dream imas ovde sta ti treba,ovde tije setings i prio liste >KLICK< ovde imas >KLICK< Image (Software),ovde tije Program za Stavljanje SW >KLICK< ovde obavezno skinuti obodva Ordnera,evo jedno upustvo kako to ide,Spojis Dream sa Nullmodem kablom otovris Program za Patch,ides na flash onda otvori se jedan Prozor ides tu gdje si otpakovao SW klicknes na nju,cekas dok se Up zavrisi,i gotovo,kad to budes sve sredio,onda cemo preci kako ces Staviti cccam na dreama...
 
AW: Dreambox

Na kraju sam se ipak odlucio za 600 dolazi valjda iduce sedmice pa me interesuje da li se mogu koristiti programi za ubacivanje isti kao za 500 ili trebaju drugi i je li isti sistem ubacivanja i da li mozda ima negdje ono dream od pocetka kako rade programi i ostalo da ne prckam bezveze.
Hvala
 
AW: Dreambox

Napokon je i dream stigao gemini 4.6 i setting fercera valjda je i ccam jer kad prebacim program pokazuje mi cccam 2.0.10 , e sad problem dobiti cu liniju cccam pa me interesuje kako dalje je li to isto cwg fajl i gdje se ubaci i cime.
Veliko hvala
 
pozz,, kolega vidim da si dobio odgovor na jednom forumu pa valjda si se snasao u vezi cccam.cgf fajla
:read:
 
AW: Dreambox

Hvala svima koji su mi pomogli uz malo truda i pomoci od ostalih sve radi kako treba Dream je velika zmija sad radi i kao print server.Da sam znao da je ovako dobar davno bih ga uzeo jer nisam imao pojma da je to ustvari Linux.

Jos jednom veliko hvala svima
 
Zurück
Oben