Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Dreambox sa hayat karticim ne funkcijonise od kada sam karticu aktualizirao???

Allis

Newbie
Registriert
11. Oktober 2009
Beiträge
1
Reaktionspunkte
0
Punkte
1
prije dvije godine kupio sam hayat karticu koja je radila sa EMU scam 3.52 bez ikakvi problema,prije pola godine istekao joj je rok,pa zato sam je obnovio prije sedmicu dana,aktualiziranje kartice ide preko satelita,al kartice kod mene jos ne funkcijonise???
dali mi mozda neko moze pomoci zasto ne funkcijonise ....
 
AW: Dreambox sa hayat karticim ne funkcijonise od kada sam karticu aktualizirao???

Zdravo....

Ili ti oni nisu Pustili signal za Autorizaciju ili ti nemoze Box izvrsiti Autorizaciju,naj bolje u takvom slucaju je da autorizaciju izvrsis na Viaccess Modulu,tu naj brze ide..ides na Hayat Kanal i ces par minuta,ali prija njih nazovi dati u tacno Vrijeme puste signal kad si ti na tom Programu....
 
AW: Dreambox sa hayat karticim ne funkcijonise od kada sam karticu aktualizirao???

nekontam ni ja hayat od subote malo radi pa prestane i tako nonstop
koliko cujem imali su jos neki problema sa hayatom na novom satalitu
 
Zurück
Oben