Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Dreambox 800se Resetovanje

senco

Premium
Registriert
24. Mai 2009
Beiträge
58
Reaktionspunkte
6
Punkte
28
ubacio sam image i setings listu i hteo sam da ubacim cccam i nije moglo pokazivalo je gresku i onda sam hteo ponovo drugi image da ubacim iz pocetka i zablokiralo je onda sam box odpozadi izkljucio iz struje i onda upalio i pocinje resetovanje i dodje do pola i stane,ugasim ponovo opet upalim isto sta moze da bude sta da radim.
 
AW: Dreambox 800se Resetovanje

nisi napisao jeli reciver orginal ili clone. najbolje bi ti bilo da ga ponovo flashujes, ako je orginal onda mozes skinit image ovde, ako ti je clone reciver onda mozes skinit image ovde. ja bi ti preporucio da ubacis newnigma2 i onda mozes da instalitas sve drugo putem blue panel (settings, picons, emu, itd...)
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Dreambox 800se Resetovanje

moj dreambox je 800se clone na njega pise sunray (sun800HDse) ssl je 84
 
AW: Dreambox 800se Resetovanje

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Haj senco ovde

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen Inhalt sichtbar zu machen!
imas soft za tvoj box kao sto je kolega narog rekao stavi enigma i neboj se

a imas i dobar i gotov

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen Inhalt sichtbar zu machen!
software Merlin image od kolege bicaveki sa nstream player i nettv listom,pa ti odluci sta ti je volja i sta ti je bolje.
ako mene pitas ja bi radije Merlin nabacio ( moje misljenje )

pozz
 
AW: Dreambox 800se Resetovanje

hvala vam na pomoci ubacio sam uspelo je ,ubacio sam newnigma2 i uredu je ,ali imam drugi problem dobio sa c liniju za bulsatcom ubacio sam ali nece da funkcionise,trebami Oscam koji oscam da skinem preko blue panel ima raznija
 
AW: Dreambox 800se Resetovanje

@seco
ako si se odlucio za enigma2 onda preko blupanel skini oscam to jest camd-oscam i onda unutra imas sve skripte kao i oscam cfg.
Tako bi trebalo da ide..
pozz
 
Zurück
Oben