Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

dreambox 800 se itv philips

dado123

Hacker
Registriert
9. Mai 2010
Beiträge
404
Reaktionspunkte
107
Punkte
103
imam problem sa lcd philips nema ulaz za hdmi ima samo DVI i skart dali sa ovakvim kablom mogu spojitri resiver i tv


Hama spojni kabel HDMI muški spol - DVI / D-priključak, 2 m

  • Prijenos digitalnih video podataka i signala, HDMI kabel za visoku kvalitetu, visoke razlučivosti 4K Ultra HD kvalitete do max. 1920 x 1080 piksela
  • 24K pozlaćeni priključak za poboljšanu kvalitetu i optimalnu prijenos signala, high-speed prijenos do 10.2 Gbit / s za sve slike i zvuka
  • Potpuno zaštićenih audio i video linija za optimalno smanjenje elektromagnetskih smetnji, HDMI (High Definition Multimedia Interface) high-Definition Multimedia Interface
  • HDMI je unatrag kompatibilan s DVI, kao i za kontrolu EIA / CEA pomoću 861 protokol, DVI (Digital Visual Interface) digitalna slika prijenos sučelje, samo digitalni (br D / ili / D pretvorbe), nekomprimirani prijenos bez gubitaka
  • Paket uključuje: 1 HDMI kabel
 
AW: dreambox 800 se itv philips

To mi je cudno da TV nema HDMI ulaz. To mora ici, treba ti samo HDMI-DVI adapter. Ili vec gotov kabel za taj slucaj kao sto je kod DM800hd.
 
AW: dreambox 800 se itv philips

Prijatelju jedan sam uzeo kabal sa dvi ali ima slike a tona nema da ponovo ne bacam pare bezveze ako mi mozes poslati link gdje bi mogao da narucim kabal ili adapter
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: dreambox 800 se itv philips

DVI ne prenosi ton. Ja mislim da taj problem mozes resiti sa DVI/audio HDMI Konverter. Ali ti za kvalitet ne mogu garantovati.
[h=1][/h]
 
Zurück
Oben