Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Dreambox 800 2nd Edition

lucky0201

Ist gelegentlich hier
Registriert
9. August 2009
Beiträge
85
Reaktionspunkte
35
Punkte
18
Da ne otvaram novu temu jel neko ima ovaj novi DM 800 se i kakva je razlika od predhodnog,osim jaceg procesora i HDMI prikljucka ima li hladjenje novi model,
 
pozdrav lucky
otvorio sam novu temu uvezi dm800se

hteo sam cekati na dm7020hd ali resio sam da promenim mog starog dobrog dm800 sa dm800se. koristim ga vec 3 nedelje. evo neki podaci.

software koristio sam newnigma u pocetku. na newnigmu nije radio kako treba. nije imao teletext naprimer. jos neke sitnice nisu bili kako treba. sharing je iso dobro. nisam mogao menjati cccam verziju.
od ovog weekend izasao novi gemini3. tu je sve uredu. dosada nisam nikakvih bugovi primetio mada nisam ni puno nesto testirao na njega. to je info za software.

sta se hardware tice ima 2 slota, obican hdmi kabel, lcd-farbdisplay, 2usb i lüfter. 800se je malo veci od obicnog 800. vide ce te razliku vecine na slike. fernbedienung je isti. ako sam nesto zaboravio neka doda jos neko.

ajte momci bio je weihnachtsgeld.

especially @paradox vreme je da se resis onog dinosauriera dm7020.

IMG Removed

IMG Removed

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

cvs ti je basisni system. znaci na njega nema plugins/erweiterungen kao naprimer blue panel sto je kod gemini. to moras sam dodati. kod novog gp3 ima da dva razlicita cvs. cvs i icvs. od icvs ima vec integrisan gemini3wizard. sa njega mozes preko onlineupdate da instaliras te erweiterungen. na obican cvs manualno.

evo jos neki screenshot od gp3

IMG Removed

IMG Removed
 
Zuletzt bearbeitet:
Zurück
Oben