Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

dreambox 500s -totalna blokada

Die nackte Kanone

Ist gelegentlich hier
Registriert
6. Dezember 2010
Beiträge
53
Reaktionspunkte
2
Punkte
8
servus,
imam problem s mojim dreamboxom.zablokirao i od tada nista vise ne funkcionira-vise ne pokazuje sliku.probavao sam ga iskljuciti iz struje ali ni to nije pomoglo,niti ga mogu upravljati daljincem.ako ima netko na forumu da mi pomogne?
hvala unaprijed
 
hi
mozda ti speicher pun pa zaledi,na kratko ja bi ga na novo flesirao pa onda vidi dalje u cemu je!
 
Novi Image ubacit ili da mu nije riknio izpravljac za struju???
 
Zuletzt bearbeitet:
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
servus, napravio sam novi DreamUP i dobijem ergebnis da je box ziv, sve to pospremio i zakljucio, zamijenio adapter (Novi) ali i dalje ne funkcionira.i dalje gori zelena lampa koju ne mogu iskljuciti niti daljinskom niti rucno, niti dobijam bilo kakvu dojavu -sve crno. Edit/Delete Message
 
Bilo koji Image sto pase za tvoj Box jeli clone ili orginal box, imas ti na forumu u datebase gore na stranici
 
Probaj ga ostavit cijeli dan-noc bez struje ako to nisi vec uradio, i onda ponovo ubaci Image.
 
ziv je

Nemoj odustajati dok gori svijetlo ziv je, probaj neki drugi image.
Sa kojim deeamup si koristio.
probaj nekoliko puta uspijet ces ,ziv je i meni se znalo to dogadati.:emoticon-0155-flowe
 
nakon ubacivanja ovog image-a Gemini_0470.Cccam2.2.1-sat-linux -by riyad66 sve opet ok osim sto nema deutsche sprache i teletext ne mogu pronaci na koji gumb.nema ga vise na onom gdje je ranije bio i svaki put kad izgasim box i novi start napravim uvijek mi dodje comon interface.kako napraviti da zauvijek ostane cccam?
 
Zuletzt bearbeitet:
kada ti je cccam aktiviran instaliraj nesto preko blue panel kao naprimer neki codec ili ispod locales imas nemacki jezik. onda ti se restarta receiver i trebalo bi normalno da ti ostane cccam.
 
Zurück
Oben