Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Dodatna kartica za HRT

oberreiter

Ist gelegentlich hier
Registriert
15. April 2012
Beiträge
53
Reaktionspunkte
26
Punkte
18
Ort
Bayern
Zna li netko da li je moguce dobiti jos jednu dodatnu karticu za HRT ako se ima vec jedna? Dali je cijena i za drugu Karticu
1000Kn ili je jeftinija?
 
AW: Dodatna kartica za HRT

dobit se moze sigurno, njima je vazno da ti platis a sta ces ti onda sa njom to se njih netice. kosta sigurno isto 1000 kuna ili 137 eura. nerazumijem samo kakva je korist i smisao toga da nabavljas drugu kartu kad sa tom sto imas mozes putem CS-a najmanje 10 klijenata imat a da nema nikakvih problema????
 
AW: Dodatna kartica za HRT

Zato sto moj punac ima jednu karticu i onda bi uzeli jos jednu dodatnu ako bi bila povoljnija. to bi bilo jednostavnije nego kupiti za njega neki receiver koji podrzava CS i to sve namijestiti da bi funktioniralo bez ikakvih problema. Vec sam citao dosta ali neznam koji bi njemu receiver stavio da funkcionira kao server a da nije preskup i da naravno cita viaccess.
 
I za drugu karticu traže 1000kn. Znam pošto sam ja prije par tjedana imao kontakt sa Hrt-om i kada su mi to rekli , onda sam im sve po spisku opsovo.
 
Zurück
Oben