Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

dm800 problem

e_l_o

Ist gelegentlich hier
Registriert
18. Oktober 2009
Beiträge
97
Reaktionspunkte
2
Punkte
28
Ort
austria
pozdrav dobra rajo kupio sam sebi dm800hd clone i kad sam ga dobio sve je bilo dobro DVI-HDMI je radio i gledao sam ga preko svog samsug lcd 3d tv radilo je par dana i sad neima sanse vise da se resiver javi na hdmi kabal samo preko skarta radi zasto

ako je ko imao ovaj problem molim vas javite mi se ili ako bi ko znao u cemu je problem

hvala unapred
 
AW: dm800 problem

Samo da pitam jesi li probao Menü->Einstellungen->System->A/V Einstellungen->Videoausgabe da prebacis na DVI ?
 
AW: dm800 problem

3 razlicita probao kazu ljudi da ima i neki poseban dvi hdmi kabal za dm 800 ial gde slika mozda ili dali ko to poznaje
 
AW: dm800 problem

nema tu nikakav posebni kabal...najbolje je onaj koji dobijes uz resiver.kakvi su bili ti ostali koje si probao?isto od dreamboxa??? ovakav je i netreba drugaciji da bude!

IMG Removed

mozda su neke postavke na televizoru izmenjene...proveri!iskljuci tv iz struje zajedno sa dreamboxom,kablove sve postavi kako je bilo dok ti radilo,i ukljuci sve opet,ne znam sta drugo jos moze da se proba!
 
AW: dm800 problem

probao sam i to sad i taj kabal isti imam da nije sta do boxa i softa njegovoga ????
 
AW: dm800 problem

neznam koji si image imao i koji SIM u njemu. ali moja ti je preporuka da ga jos jednom iznova flashujes. imam i ja Obsidian DM800 Clone sa E-Star sim i GP 5.1 na njemu i radi ko doksa!!!!!
 
AW: dm800 problem

neznam koji mu je image ali kad ga pali ima gp i enigma pise u cosku a u mene je sim 2,01
 
AW: dm800 problem

hvala jarane a da nije imao ko taj belaj da mi javite se pre nego ubacim novi image jer mi se ovaj sto imam jako dobro svidja
 
AW: dm800 problem

eh jarani moji probao sam i novi image satvio sam novi gemini 5.0 i opet nista
 
AW: dm800 problem

Nije moguce
Jel imas TV prebacen na HDMI 100% ????Ja imam njih 4 ,,da nisi na pogresnom prikljuckom??
 
Zurück
Oben