Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

dm500 clone i totaltv

djpanter

Newbie
Registriert
18. Januar 2009
Beiträge
15
Reaktionspunkte
0
Punkte
21
kupio sam 500clone i smanjio na 3.3 v kupio sam totaltv kartu pa bi pokuso da je ubacim u dm ako moze neko da mi pomogne jer sam pocetnik u ovim stvarima
 
AW: dm500 clone i totaltv

Skines i istaliras cccam i u cccam.cfg ubacis box key koji pre toga procitas iz orginal boxa
 
AW: dm500 clone i totaltv

moras imati konekciju sa internetom na boksu,onda ides na plavo dugme/adons/gemini server,ustvari i neznam dali ti je gemini,malo vise informacija nebi skodilo da napises,ako je gemini onda kako sam napisao i tamo trazi pod cam i skini npr CCCam 2.0.11 complete i prati sta pise ujedno ga onda i instaliras!
 
dm500 clone gemini 4.60 imam cccam 2.0.11 cccam 2.1.2 i spojit sa internetom i blu-panel
 
AW: dm500 clone i totaltv

dobro!konstantovali smo da vec imas ubacen emulator,u tom slucaju vise nam netreba plavo dugme!sada opet neznam u kojoj meri si napredan korisnik sa tim uredjajem,raspolazes li i baratas li dobro sa programima koji su nam potrebni da bi komunicirali sa resiverom,kao sto su DCC,filezila,total komander itd...,jedan od njih ce nam biti potreban da da bismo dosli do cfg filea u kome trebamo uraditi odredjene izmene da bi dosli do zeljenog cilja!
 
AW: dm500 clone i totaltv

odlicno!sada pokreni DCC i stisni na ftp,sa leve strane nadji gde pise var,otvori,pa trazi onda gde pise etc,opet to otvori,i tu trazi gde pise CCCam cfg.desno dugme na njega pa bearbeiten,sada se otvara konfiguracioni fajl,tu kopiraj ovo i ubaci tamo!
BOXKEY: /dev/sci0 xx xx xx xx umesto ovih ikseva upisi tvoj boxkey
DISABLE EMM : yes
 
AW: dm500 clone i totaltv

mozes a nemoras!vidi stavi jos i ovo tamo

SMARTCARD CLOCK FREQUENCY: /dev/sci0 3570000

ja sam to izbrisao ali probaj prvo tako i posmatraj kako ce da radi,mozes da po potrebi podizes postepeno.3590000,4000000,4200000,4500000,igraj se dok ne ugodis najoptimalnije,i znaci napon si sigurno smanjio!!!za svaki slucaj vadi kartu malo cesce i gledaj kako se greje,ako ti taj nije to dobro napravio moze da izgori vrlo lako!
 
AW: dm500 clone i totaltv

jeste,u totalovom resiveru idi menu/diagnostika i tamo stoji odprilike ovako:serial# 0X 0B54A8C6,naravno ovo je samo primer kod tebe je drugacije!tebi trebaju ovih zadnjih 8 znakova,znaci bez serial# 0X,zapisi ih i ubaci tamo u cfg u ovom obliku:
BOXKEY: /dev/sci0 0B 54 A8 C6 znaci dva po dva!
 
Zurück
Oben