Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

DigiTv Argus VIP

eduardo77

Newbie
Registriert
23. August 2009
Beiträge
6
Reaktionspunkte
0
Punkte
21
Hallo moze li meni neko pomoci. Ima li nacin da se Digitv na argus VIP gleda? Mozda kljucevi ukucati....
Hvala unapred
poz
 
AW: DigiTv Argus VIP

zdravo eduardo...nadam se da mislimo na isti resiver i da nisam pogrijesio ali u vezi tog resivera imas ovde link gdje je dosta toga opisano pa cak i o CS ...predpostavljam da znas njemacki pa pogledaj malo...nakon ubacivanja najnovijeg ILTV softwera trebas jos jedan Softcam da ubacis da bi proradio DIGI koliko sam ja shvatio...za vise pomoci i podrske vjerujem da Beastmaster ili neki drugi MOD ti moze pomoci...pozz
 
AW: DigiTv Argus VIP

Hvala za brzi odgovor Misko. Nemacki znam, Iltv imam najnoviji. Samo taj softcam nemugu nac nigde. Mozda ima jos neko (MOD) :thank_you: da me spasi....
 
AW: DigiTv Argus VIP

Zdravo Jarane...

Nije Prob... Misko je vec bio postavio softcam ..ali nema veze evo jos jedan Put...vidi dole sam ti postavio..odpakuj i ubaci u svoj Box...
 
AW: DigiTv Argus VIP

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
Ako imas vec na njemu iltv ubacen onda ti netreba nikakav softcam
probaj ovo Menü-Conditional Access/ Smart Card/ Key editor otvorice ti se keymeni tu nadi nagra2 ispod toga trazi provider 2111 digi tv ukucaj ispod njega kljuc i to ti je to
 
Zurück
Oben