Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Digi HR Update ..

James_28

Ist gelegentlich hier
Registriert
17. September 2009
Beiträge
88
Reaktionspunkte
14
Punkte
8
Ort
SCHWEIZ
Zdravo svima ..

Digi HR kartica mi je stala raditi u KPCS , jer joj treba update u Orig Res ...
Nazalost taj vise ne radi ... pokvarijo se prilikom izcitavanja RSA & BK

Citao sam na netu da je moguce Upate da primi preko mgcamd ..
ima li neko upustvo / pomoc ..

mgcamd 1.35 sam probao .. ali ne vuce UP ...

Kako bi trebao conf. od njega za izgleda " mgcamd" ?



Pozz
 
AW: Digi HR Update ..

probaj sa scam 3.60, neznam dali to ima kakve veze al ja sam tako aktivirao moju HRT kartu.
 
AW: Digi HR Update ..

Nazalost nema .. to sam probao ... Scam ide odlicno za HRT .. ali ne za Digi
 
AW: Digi HR Update ..

kpcs user

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen Inhalt sichtbar zu machen!

newcamd list

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen Inhalt sichtbar zu machen!

mg cfg

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen Inhalt sichtbar zu machen!

dreambox stavis na eurosport i cekas:hell
 
AW: Digi HR Update ..

Jel bi mogo da napises opsirnije kako si to uradio ?


Gde si ubacio newcamd list i kpcs user ?

Za mg cfg mi je jasno :emoticon-0105-wink:

Hvala unapred
 
AW: Digi HR Update ..

Moze li iko pomoci ovdje? Imam isti problem: Zadnji put sam napravio update preko oscama+cccam ali ovaj put nece da povuce nikako. Koja je kombinacija najolja za update kartice i ako moze mala uputa za to. Probao sam i newcs+mgcamd ali na newcs-u pokaziva karticu caid 1801 a ustvari je 1880.
 
AW: Digi HR Update ..

ide update preko mgcamd ja mojoj redovno radim update sa mgcamd, karta mi je u KPCS a update radim sa mgcamd i to kad pokrenete mgcamd to radite na punom satu , npr od 12h pa do 12h i 15min, tako ide kod mene vec godinama , zasto kazem na punom satu jer sam to pratio i nijedan shared writen EMM ne prolazi sve do 8 (osmog) minuta narednog sata
 
AW: Digi HR Update ..

evo sad cu bas sacekat puni sat. upalio sam newcs_1.70 i mgcamd_1.36. kad stavim na kanal neki pocima na mgcamdu emm started i onda emm stopped.
a na newcs-u u webinterfaceu nemogu nista vidjet. pise ecm 0 bad ecm 0 itd. jeli to normalno?
 
AW: Digi HR Update ..

pa napisao sam ti newcs_1.70

ovako sam stavio:

<user>
<name>user1</name>
<password>user1</password>
<au>on</au>

user je spojen preko mgcamd-a.

a ovako mi je u webinterface-u od newcs-a iako mi stoji na novoj tv:

ID
Username
Status
Ok ECM
Bd ECM
EMM
Hostname
Client
Spdr
AU
SO
02
user1
00d 00:11:01
000127.0.0.1
Mgcamd

(ispod AU ima zelena kvaka)
 
AW: Digi HR Update ..

Opet nista jarane. Proslo je skoro 30min a nista se ne desava. Neznam gdje mogu vidjet dali ide emm ili ne.
 
AW: Digi HR Update ..

prebaci je na oscam pa probaj sa N u mgcamd , ako ne prodje onda ti ne gine nego da zoves podrsku , ovo neka ti bude kao podsjetnik da vise nikad ne pustis kartu da stane skroz da joj istekne update nego uvijek par dana prije isteka ubaci u mg i povuci emm
 
AW: Digi HR Update ..

jbg upravu si sto se toga tice. sad sam je stavio u sbox i citam sa mgcamd do sutra. ako sutra ne bude moram zvati podrsku. hvala na pomoci.
 
Zurück
Oben