Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Cyfrowy Polsat

jonas5

Freak
Registriert
13. Juli 2008
Beiträge
270
Reaktionspunkte
19
Punkte
78
Ja posiadam cyfrowy polsat i place abonament.Dotego mam orginalny receiver od polsat.Moje pytanie jest czy ta karta dziala tez w Dreambox 7000? Ja mam tez Modul Diablo cam 2.Wlozylem do modula i do Dreamboxa i nie dziala czy to wogole idzie?
 
AW: Cyfrowy Polsat

dziala , ale potrzebujesz z twojego polsat reciviera wyciagnac box i rsa key , inaczej zapomnij ze bedzie hell
orginalna karta polsatu tylko w orginalnym tuneze albo CI module
 
AW: Cyfrowy Polsat

sam nie wyciagniesz , a fachowe wyciagniecie box i rsa keya kosztuje jakies 300 zl , robil to gosc pod poznaniem , ale ostatnio cos zamilkl , wiec przypuszczam ze pojechal na dluzsze wakacje , bo to calkiem legalne nie bylo

sprawdz na
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!


"
[FONT=&quot]Cena usługi wydobycia BOXKEY i RSA to w przypadku każdego dekodera czy CAM Nagravision :[/FONT][FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]244zł usługa + 26zł przesyłka kurierem GLS za pobraniem, lub + 18zł przy wpłacie na konto."[/FONT]
 
Zurück
Oben