Information ausblenden
Das Digital Eliteboard ist ein Kostenloses Forum. Wenn du alle Bereiche sehen möchtest oder Fragen hast, musst du dich zunächst Registrieren.

Jetzt Registrieren

Cyfrowy Polsat

Dieses Thema im Forum "Archiwum" wurde erstellt von berg 56, 23. Juli 2009.

 1. berg 56
  Offline

  berg 56 Ist gelegentlich hier

  Registriert:
  4. April 2009
  Beiträge:
  35
  Zustimmungen:
  6
  Punkte für Erfolge:
  8
  Cyfrowy Polsat wymienia dekodery
  Abonenci platformy Cyfrowy Polsat, posiadający na własność jeden z następujących dekoderów SD - Mini, Familijny, EchoStar DSB 717 i Samsung DSB-S305G, uzyskali możliwość wymiany go na nowy model. Warunkiem jest abonowanie co najmniej Pakietu Familijnego. Wymiany można dokonać w okresie podstawowym umowy i po jego zakończeniu.

  Co warto podkreślić, możliwość wymiany nie dotyczy klientów w okresie gratisowego abonamentu. Abonent może podpisać umowę na 12 lub 24 miesiące. Przy tej drugiej opcji klient otrzymuje dostęp do dodatkowych pakietów na 3 lub 6 miesięcy. Możliwe jest także przejście na wyższy pakiet. Ceny dekoderów zaczynają się już od 1 zł.

  źródło: tvpolsat.info
   
  #1
 2. berg 56
  Offline

  berg 56 Ist gelegentlich hier

  Registriert:
  4. April 2009
  Beiträge:
  35
  Zustimmungen:
  6
  Punkte für Erfolge:
  8
  AW: Cyfrowy Polsat

  Nowe kanały Polsatu jeszcze w tym roku Telewizja Polsat wkrótce rozpocznie nadawanie swoich nowych kanałów tematycznych. Jeszcze w tym roku zostanie uruchomiony kanał Polsat Dla Dzieci i Polsat Kino. W 2010 roku wystartuje Polsat Dla Młodzieży.
  Zygmunt Solorz-Żak, właścicielem m.in. Grupy Polsat i Cyfrowego Polsatu powiedział, że obecnie Polsat pracuje nad kanałami: filmowym, dla dzieci i młodzieżowym. Pierwsze dwa prawdopodobnie wystartują jeszcze tym roku. Obecnie Grupa Polsat pracują nad ofertą nowych kanałów.

  Polsat również wkrótce oficjalnie wchłonie spółkę Media Biznes, nadawcę TV Biznes. – Tak, ale tylko na poziomie operacyjnym i redakcyjnym. Ten proces tak naprawdę już trwa. Jeden zespół będzie pracował zarówno dla Polsat News, jak i TV Biznes. To przyniesie nam oszczędności - powiedział Zygmunt Solorz.

  Obecnie w portfolio spółki znajdują się stacje tematyczne: Polsat News, Polsat Cafe, Polsat Play, Polsat Sport, Polsat Sport HD i Polsat Sport Extra i TV Biznes.

  Źródło: GP
   
  #2
 3. berg 56
  Offline

  berg 56 Ist gelegentlich hier

  Registriert:
  4. April 2009
  Beiträge:
  35
  Zustimmungen:
  6
  Punkte für Erfolge:
  8
  AW: Cyfrowy Polsat

  Polsat planuje kanał piłkarski
  Kilka tygodni temu media informowały o planach uruchomienia piłkarskiego kanału telewizyjnego przez Grupę Polsat. Do pomysłu powraca dyrektor sportowy Polsatu. W dalszych planach jest także klubowy kanał Śląsk TV
  . Czy powstanie Polsat Futbol?

  Pod koniec maja, po wygranych przez Polsat przetargach na Ligę Europejską oraz Ligę Mistrzów (wybrane mecze i magazyn) media nieoficjalnie informowały, że Grupa Polsat może uruchomić piłkarski kanał telewizyjny Polsat Futbol.

  Okazuje się, że pomysł jest realny. - Jako Polsat mamy
  prawa do transmitowania wszystkich meczów ligi Europejskiej i części spotkań Ligi Mistrzów. Jak widać, piłki nożnej będzie u nas tyle, że warto byłoby umieścić ją w nowym kanale - zdradził Gazecie Wyborczej Marian Kmita, szef sportu w Polsacie. Szef Polsatu ostatnio mówił, że trwają prace nad trzema nowymi kanałami (dwa z nich mają ruszyć w tym roku), ale nie wymienił wśód nich kanału piłkarskiego.

  Na razie powstanie Polsat Futbol owiane jest tajemnicą. Nie wiadomo czy będzie to osobny kanał czy też będzie dodatkowym pasmem Polsatu Sport na czas piłkarskich spotkań. Do piłkarskiego sezonu
  poważnie szykuje się także otwarty Polsat, gdzie będzie można zobaczyć magazyn Ligi Mistrzów oraz wybrane mecze. Władze stacji zapowiadają długie piłkarskie wieczory.

  Jednak to nie jedyne piłkarskie plany telewizyjne Grupy Polsat. Gdy szef Polsatu przejmował Śląsk Wrocław media informowały o planach uruchomienia nowego, pierwszego w Polsce z prawdziwego zdarzenia kanału telewizyjnego, który byłby poświęcony jednej drużynie piłkarskiej. Jednak na razie kanału nie będzie a współpraca zostanie ograniczona do przygotowywania programu
  o Śląsku Wrocław, czytamy w Gazecie Wyborczej.

  Program ma być przygotowywany we współpracy z lokalną Telewizją Dolnośląską TeDe z udziałem gwiazd Polsatu takich jak m.in. Mateusz Borek, Roman Kołtoń czy Bożydar Iwanow. Program będzie pokazywany na antenach kanałów Polsatu, w Internecie
  i telefonach komórkowych. Program ma być wstępem do ewentualnego stworzenia w przyszłości kanału Śląsk TV.
   
  #3

Diese Seite empfehlen

OK Mehr information

Diese Seite verwendet Cookies. Mit Ihrem Klick auf OK stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Andernfalls ist die Funktionalität dieser Website beschränkt.