Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Cyfra-

DigiPolak

Stamm User
Registriert
16. August 2008
Beiträge
1.221
Reaktionspunkte
145
Punkte
223
Ort
DEUTSCHLAND
System kodowania Seca Mediagurad od 01.01.2014 zostanie wyłączony! Czyli, wszystko już jasne jak słońce.

Od 15 lutego 2013 roku prepaid Canal+ Start, Canal+ Kompakt są niedostępne w sprzedaży!!!
Od 30 czerwca 2013 roku prepaid C+ na kartę zostaną niedostępne w sprzedaży.


Więc od 1 stycznia 2014 system Seca Mediagurad [0x0100] będzie wyłączony!!!

Nowa platforma NC+ będzie korzystała od początku z systemu kodowania Conax [Pairing Hardware] oraz przejściowo Nagravision [Pairing Hardware].

Więcej w temacie na forum.

źródło: sat-elita.net.pl
 
AW: Cyfra-

no to nawet i dobrze ze sie kaczy moja umowa z cyfra , a nke mam na nastepne 18 miesiecy , i teraz tez wiadomo dlaczego cyfra nic nie robila z systemem , wszyscy nowi dostana poprostu nowe karty i ze strony cyfry bedzie wszystko ok , a w scharingu potraci sie tysiace kart :emoticon-0136-giggl

predzej czy puzniej wszystko pujdzie w pizdu i bedziemy patrzec tylko na czarny obraz :whistle2:
 
AW: Cyfra-

mosz racjo @czutok kedys pujdzie wszystko w pizdu,az zas ktos cos nie wymysli:emoticon-0138-think
 
AW: Cyfra-

zaloze sie ze jak wyjdom pierwsze nowe karty , to wsyscy dostanom sraczki ze to koniec sharingu , i znowu ci co troche lepiej sie na tym znajom juz teraz zacierajom rece , bo kasa za wyciagniecie boxkeya sama do nich przyjdzie :emoticon-0149-no:

a jak wszyscy wiedza ze cyfra nie bawi w dlogie wymiany kart , miesiac , dwa i po problemie

wszyscy nowi klienci bedom dostawac nowe karty z modulem albo recivierem ( oczywiscie zparowane ) , a ci co maja stare karty bedom se mogli uzywac jako drapaczki do szyb albo podkladke pod kufel ( tak jak z szachownica bylo )

oni sie nie pierdolom ino robia , ludzie i tak i tak zaplacom wymiane kart , ci co maja n-ke z boxkeyem to sie ciesza , ci co cyfre to bedom plakac , juz widze ile bedzie zamian abonamentow z cyfry na n-ka :emoticon-0136-giggl

ah jak to dobrze ze moja cyfra sie kaczy w czerwcu , a n-ka na 18 miesiecy jest podpisana i zaplacona :whistle2:

normalna paranoja , zlodziejstwo na kazdym kroku , i to w bialy dzien :emoticon-0136-giggl
 
AW: Cyfra-

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
to napewno :) niewiem czego sie bac , ci ktorzy teraz maja np: Sky +Polsat VOD to beda mieli tez dalej C+ jak sie ma dobre dojscie do bedzie jasno a jak ktos robi tylko kase to bedzie mial troche mniej kieszonkowego.
 
AW: Cyfra-

powiedzmy szczeze

ci co na tym robia kase , to olewajom koszty wyciagniecia boxkeya , bo se sciagna z tych co nie maja ani pojecia ani kasy na wyciagniecie boxkeya , wiec zarobia znowu zlodzieje :emoticon-0149-no:

abonamentow ubedzie na jeden schlag w cyferce , bo oplaty wysokie i teraz jeszcze extra koszta za boxkeya , zato przybedzie na CS i zebrakow na forach co bedom chcieli za friko albo jakims schmelzem za full wymieniac :emoticon-0149-no:

ja kundiguje w czerwcu moja cyfre i zostaje przy polsyfie i nce , poczekamy zobaczymy , komu co pierwsze zgasnie , i jak to sie rozwinie , do stycznia zostalo tylko 9 miechow , a czas nie h....j stac nie bedzie :emoticon-0136-giggl

nowa cyfre w abo moge wziasc kiedy chce , to akurat najmniejszy problem , tylko czy sie bedzie oplacac ??
 
AW: Cyfra-

najgorsze to ze programow w h...j a na WE nic ciekawego nie leci a kosztuje.
 
AW: Cyfra-

tyz prowda :emoticon-0136-giggl

a jak popatrzysz na kodowanie na kazdym programie to w zasadzie styknie 1 full i wszystko leci , jak tera oddom cyfra to bedzie mi ino brakowac canal+ , reszcta sie wszystko powtazo , jeszcze trocha i ten nowy nc+ lyknie

polsyfa i bedzie zas 1 dupno platforma telewizyjno co bedzie miec 100 programow , i nic do ogladania

ale , najlepiej poczekac i obejzymy live co wymyslom , a nie 9 miechow predzej spekulowac
 
AW: Cyfra-

hmmm,mie starczom 4 kanaly sport,action,sex i heavy metal,reszta mogom wylaczyc :emoticon-0136-giggl
 
AW: Cyfra-

moja cyfra konczy sie w kwietniu.......pomimo tych " zlych" wiadomosci przedluze Abo. o rok

zobaczymy co bedzie w grudniu/styczniu

do tego czasu cieszmy sie :hell
 
AW: Cyfra-

Artur Przybysz, wiceprezes ds. sprzedaży i logistyki w nc+, poinformował, że najdłuższe obecnie zawarte umowy z klientami wygasają za około półtora roku. Do tego czasu każdy z nich będzie musiał zdecydować czy chce przejść do nc+. Jest około 100 tys. abonentów z ofertami zarówno platformy n jak i CYFRY+

czyli za rok bedzie juz tylko nc+ :emoticon-0132-envy:
 
AW: Cyfra-

mowilem , ale nikt niechcial wiezyc

jest dokladnie to samo co bylo z cyfrom i wizjom , tylko ze wtedy wizja znikla calkiem a cyfra zostala , teraz zniknie cyfra i N-ka a zostanie NC+

ja oddaje karte cyfry i mam ich gleboko w dupie , karta n-ki jeszcze oplacona , wiec poleci narazie dalej , a potem za 200 zl. to oni mi moga lodzika z przelykiem zrobic , zostane przy polsyfie ( z tego co czytam to nie tylko ja )

polsyf juz rece zaciara na nowych klientow

NC+ to poprostu zajebista wpadka i pleita , tylko jeszcze o tym nie wiedza
 
AW: Cyfra-

nie chodzi tylko o kase........nc+ jest parowany polsat tez .
to co mi zostalo ?

tylko TNK i to bez HD :emoticon-0106-cryin
 
AW: Cyfra-

ja mam cyfre full , polsyfa full , n-ke full , wiec narazie zostaje przy n-ka i posyf , cyfra za 2 miesiace odpada

cyfra bedzie od stycznia parowana , wiec odpada kapletnie

oddaj cyfre , wes polsyfa z boxkeyem i po klopocie

polsyf tera bedzie na 100% robil promocje bo dostana duzo klientow

cyfry nie przedluze bo nie ma sensu wiecej , i jestem szczesliwy ze mi sie kaczy za 2 miechy

jak w n-ce przegna palke z cenom to tez oddam to w pizdu i zostane tylko przy polsyfie
 
Zurück
Oben