Information ausblenden
Das Digital Eliteboard ist ein Kostenloses Forum. Wenn du alle Bereiche sehen möchtest oder Fragen hast, musst du dich zunächst Registrieren.

Jetzt Registrieren

Cyfra plus

Dieses Thema im Forum "Archiwum" wurde erstellt von berg 56, 23. Juli 2009.

 1. berg 56
  Offline

  berg 56 Ist gelegentlich hier

  Registriert:
  4. April 2009
  Beiträge:
  35
  Zustimmungen:
  6
  Punkte für Erfolge:
  8
  Multiroom w Cyfrze+ prawdopodobnie od sierpnia

  Z informacji, do których dotarła redakcja serwisu DVBnews.pl, wynika, że już w najbliższym czasie, Cyfra+ jako pierwsza platforma satelitarna w Polsce, udostępni swoim abonentom opcję Multiroom zapowiadaną już na konferencji prasowej zorganizowanej w 2008 roku.
  Możliwe, że już w przyszłym miesiącu Cyfra+ wprowadzi, jako pierwsza platforma satelitarna w Polsce, opcję Multiroom. W tej chwili brak szczegółów dotyczących nowo wprowadzanej usługi. Wkrótce powinniśmy posiadać więcej informacji.

  Dzięki usłudze Multiroom abonenci uzyskują możliwość niezależnego odbioru kanałów Cyfry+ na dwóch odbiornikach telewizyjnych w ramach jednego opłacanego abonamentu. Z zapowiedzi przedstawionych na konferencji, usługa ma być dostępna w cenie 15zł miesięcznie. W dwóch odbiornikach zamiast karty, będzie należało umieścić specjalny moduł Multiroom, który będzie dekodował sygnał platformy.
  Wprowadzenie opcja Multiroom nie zablokuje możliwości korzystania z własnych splitterów. Informowaliśmy o tym w grudniu ub.r.
  Swego czasu również platforma n zapowiadała włączenie opcji Multiroom, jednak do tej pory ani widu, ani słychu na temat jej uruchomienia.

  dvbnews.pl
   
  #1
 2. berg 56
  Offline

  berg 56 Ist gelegentlich hier

  Registriert:
  4. April 2009
  Beiträge:
  35
  Zustimmungen:
  6
  Punkte für Erfolge:
  8
  AW: Cyfra plus

  Cyfra+: Multiroom za 35 zł miesięcznie

  Prawdopodobnie już w przyszłym miesiącu Cyfra+ uruchomi, jako pierwsza platforma satelitarna w Polsce, usługę Multiroom, która umożliwi oglądanie dwóch różnych kanałów na dwóch niezależnie działających odbiornikach opłacając jeden abonament.
  Z informacji, do których dotarła redakcja serwisu DVBnews.pl, wynika, że cena nowej usługi będzie się różniła od tej przedstawionej na konferencji prasowej zorganizowanej w zeszłym roku z okazji 10-lecia istnienia Cyfry+. Platforma miesięcznie będzie sobie życzyła 35 zł za korzystanie z Multiroomu. Będą go mogli posiadać jedynie abonenci pakietu Prestiżowego+ i Prestiżowego HD+. Możliwe, że w przyszłości platforma zdecyduje się udostępnić usługę również subskrybentom posiadającym niższe pakiety.

  Wprowadzenie opcji Multiroom nie zablokuje możliwości korzystania z własnych splitterów. Informowaliśmy o tym w grudniu ub.r. Zapewne większość nadal będzie wybierała to rozwiązanie ze względu na wysoką cenę nowej usługi.

  Dzięki usłudze Multiroom abonenci uzyskują możliwość niezależnego odbioru kanałów Cyfry+ na dwóch odbiornikach telewizyjnych w ramach jednego opłacanego abonamentu. W dwóch odbiornikach zamiast karty, będzie należało umieścić specjalny moduł, który będzie dekodował sygnał platformy.

  Więcej szczegółów na temat opcji Multiroom należy się spodziewać już wkrótce...

  dvbnews.pl
   
  #2
 3. berg 56
  Offline

  berg 56 Ist gelegentlich hier

  Registriert:
  4. April 2009
  Beiträge:
  35
  Zustimmungen:
  6
  Punkte für Erfolge:
  8
  AW: Cyfra plus

  Karty CYFRY+ z uprawnieniami dla Eurosport 2 Bundesliga
  Pomimo zakodowania przekazu testowego stacji sportowej Eurosport 2 Bundesliga, której transmisja odbywa się za pośrednictwem satelity Hot Bird 6 na pozycji orbitalnej 13E, na częstotliwości 10,853GHz, pol. H (pozioma), SR 27500, FEC 3/4, w ramach pakietu Media Broadcast, wszyscy klienci platformy CYFRA+ posiadający własne tunery satelitarne oraz aktywne karty mają możliwość oglądania owego kanału. Aktualnie Eurosport 2 Bundesliga nadaje dokładnie ten sam program, co podstawowa wersja kanału Eurosport 2, jednak emisja prowadzona jest tutaj w formacie obrazu 16/9 (Eurosport 2 nadaje w 4:3). Warto zauważyć, że jakość polskiej fonii, która dostępna jest w testowym przekazie jest znacznie gorsza od tej dostępnej w ramach Eurosport 2. Przypomnę tylko, że Eurosport 2 Bundesliga będzie się różnił od normalnej wersji Eurosport 2 tym, iż na antenie stacji emitowane będą mecze niemieckiej Bundesligi. Start kanału zapowiedziano na 5 sierpnia 2009 roku.
   
  #3

Diese Seite empfehlen

OK Mehr information

Diese Seite verwendet Cookies. Mit Ihrem Klick auf OK stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Andernfalls ist die Funktionalität dieser Website beschränkt.