Cyfra plus

Dieses Thema im Forum "Polsat/Cyfra PayTV" wurde erstellt von berg 56, 23. Juli 2009.

 1. berg 56
  Offline

  berg 56 Ist gelegentlich hier

  Registriert:
  4. April 2009
  Beiträge:
  35
  Zustimmungen:
  6
  Punkte für Erfolge:
  8
  Multiroom w Cyfrze+ prawdopodobnie od sierpnia

  Z informacji, do których dotarła redakcja serwisu DVBnews.pl, wynika, że już w najbliższym czasie, Cyfra+ jako pierwsza platforma satelitarna w Polsce, udostępni swoim abonentom opcję Multiroom zapowiadaną już na konferencji prasowej zorganizowanej w 2008 roku.
  Możliwe, że już w przyszłym miesiącu Cyfra+ wprowadzi, jako pierwsza platforma satelitarna w Polsce, opcję Multiroom. W tej chwili brak szczegółów dotyczących nowo wprowadzanej usługi. Wkrótce powinniśmy posiadać więcej informacji.

  Dzięki usłudze Multiroom abonenci uzyskują możliwość niezależnego odbioru kanałów Cyfry+ na dwóch odbiornikach telewizyjnych w ramach jednego opłacanego abonamentu. Z zapowiedzi przedstawionych na konferencji, usługa ma być dostępna w cenie 15zł miesięcznie. W dwóch odbiornikach zamiast karty, będzie należało umieścić specjalny moduł Multiroom, który będzie dekodował sygnał platformy.
  Wprowadzenie opcja Multiroom nie zablokuje możliwości korzystania z własnych splitterów. Informowaliśmy o tym w grudniu ub.r.
  Swego czasu również platforma n zapowiadała włączenie opcji Multiroom, jednak do tej pory ani widu, ani słychu na temat jej uruchomienia.

  dvbnews.pl
   
  #1
 2. berg 56
  Offline

  berg 56 Ist gelegentlich hier

  Registriert:
  4. April 2009
  Beiträge:
  35
  Zustimmungen:
  6
  Punkte für Erfolge:
  8
  AW: Cyfra plus

  Cyfra+: Multiroom za 35 zł miesięcznie

  Prawdopodobnie już w przyszłym miesiącu Cyfra+ uruchomi, jako pierwsza platforma satelitarna w Polsce, usługę Multiroom, która umożliwi oglądanie dwóch różnych kanałów na dwóch niezależnie działających odbiornikach opłacając jeden abonament.
  Z informacji, do których dotarła redakcja serwisu DVBnews.pl, wynika, że cena nowej usługi będzie się różniła od tej przedstawionej na konferencji prasowej zorganizowanej w zeszłym roku z okazji 10-lecia istnienia Cyfry+. Platforma miesięcznie będzie sobie życzyła 35 zł za korzystanie z Multiroomu. Będą go mogli posiadać jedynie abonenci pakietu Prestiżowego+ i Prestiżowego HD+. Możliwe, że w przyszłości platforma zdecyduje się udostępnić usługę również subskrybentom posiadającym niższe pakiety.

  Wprowadzenie opcji Multiroom nie zablokuje możliwości korzystania z własnych splitterów. Informowaliśmy o tym w grudniu ub.r. Zapewne większość nadal będzie wybierała to rozwiązanie ze względu na wysoką cenę nowej usługi.

  Dzięki usłudze Multiroom abonenci uzyskują możliwość niezależnego odbioru kanałów Cyfry+ na dwóch odbiornikach telewizyjnych w ramach jednego opłacanego abonamentu. W dwóch odbiornikach zamiast karty, będzie należało umieścić specjalny moduł, który będzie dekodował sygnał platformy.

  Więcej szczegółów na temat opcji Multiroom należy się spodziewać już wkrótce...

  dvbnews.pl
   
  #2
 3. berg 56
  Offline

  berg 56 Ist gelegentlich hier

  Registriert:
  4. April 2009
  Beiträge:
  35
  Zustimmungen:
  6
  Punkte für Erfolge:
  8
  AW: Cyfra plus

  Karty CYFRY+ z uprawnieniami dla Eurosport 2 Bundesliga
  Pomimo zakodowania przekazu testowego stacji sportowej Eurosport 2 Bundesliga, której transmisja odbywa się za pośrednictwem satelity Hot Bird 6 na pozycji orbitalnej 13E, na częstotliwości 10,853GHz, pol. H (pozioma), SR 27500, FEC 3/4, w ramach pakietu Media Broadcast, wszyscy klienci platformy CYFRA+ posiadający własne tunery satelitarne oraz aktywne karty mają możliwość oglądania owego kanału. Aktualnie Eurosport 2 Bundesliga nadaje dokładnie ten sam program, co podstawowa wersja kanału Eurosport 2, jednak emisja prowadzona jest tutaj w formacie obrazu 16/9 (Eurosport 2 nadaje w 4:3). Warto zauważyć, że jakość polskiej fonii, która dostępna jest w testowym przekazie jest znacznie gorsza od tej dostępnej w ramach Eurosport 2. Przypomnę tylko, że Eurosport 2 Bundesliga będzie się różnił od normalnej wersji Eurosport 2 tym, iż na antenie stacji emitowane będą mecze niemieckiej Bundesligi. Start kanału zapowiedziano na 5 sierpnia 2009 roku.
   
  #3

Diese Seite empfehlen

OK Mehr information

Diese Seite verwendet Cookies. Mit Ihrem Klick auf OK stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Andernfalls ist die Funktionalität dieser Website beschränkt.