Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

cs preko umts

Die nackte Kanone

Ist gelegentlich hier
Registriert
6. Dezember 2010
Beiträge
53
Reaktionspunkte
2
Punkte
8
hi,
neka mi ne zamjere oni koji su odgovorni na ovom forumu jer cu mozda postaviti temu koja vec negdje vjerojatno postoji, koju ja nisam uspio naci ( samo na njemackom, a tamo razumijem samo bahnhof).stoga bi zamolio onoga tko mi moze pomoci oko pitanja cs i umts,
da li je moguc cs preko umts i kako (molim za opsirniji opis)?
posjedujem umts od O² 1gb i dreambox 500s.

hvala
 
AW: cs preko umts

CS ide preko umts bez problema kao Client. Moze i serverbetrib (ako dajes liniju) , koji mobilni betreiber porzava dyndns.



pozdrav
 
AW: cs preko umts

Moze treabi ti Modem/Router sto ima funkciju 3G/4G (UMTS) ustekas un njega Usb stik i onda sa Eternet kablom povezes Modem i 500S. Pitanej je samo sto je i kolega@ Biljan pito je hoces samo da budes klient ili hoces da djelis karticu tvoju sa drugima, onda ti treba Modem sto mozes otvorit port.

pozdrav
 
AW: cs preko umts

da, to sam zaboravio napomenuti-kao klient... i zamolio bih vas ako mi mozete reci koji su modemi najbolji do najpovoljniji za to i moram li na novo sve instalirati u dm 500s ili jednostavno to sve samo spojiti kako je misko1234 opisao.
hvala
 
AW: cs preko umts

Neznam kako ide u Njemackoj i sta nude. U Austri uzmes Router od svog Provaidera koji navodno nekosta nista (ugovor 24 mjeseca). Spojis sa dm i treba da DHCP bude aktiviran. Taj sto ti daje liniju trebao bi da ti pomogne ako se nerazumijes, svega 5min. posla preko teamViewer. inace pomoce ti neko sa foruma.

Pozdrav
 
AW: cs preko umts

Jedan Pajdo koristo ovaj modem ( poslo sam ti PM) samo spojis 500S sa kablom nemoras nista mjenjat upali samo DHCP na reciveru i Modemu, i narvno moras u modemi da postavis konfiguraciju od tvog provajdera (zugangsdaten ubacit u modem).

pozdrav
 
AW: cs preko umts

ja imam fritz!box (sl wlan) koji ima prikljucak za usb- B stecker 233 i ako bi fritzia i umts stik spojio sa adapterom "B stecker auf A buchse" da li bi to funkcioniralo?
 
AW: cs preko umts

pozz
nasao sam nesto na youtube. mozda ce ti ovo malo pomoci uvezi fritzbox
[video=youtube;z8aowi18XR0]http://www.youtube.com/watch?v=z8aowi18XR0[/video]
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: cs preko umts

hallo misko1234, mozes li molim te pojasniti kako da ubacim ip adresu i netmask u dm? nabavio sam tp link koji si mi preporucio i uspostavio sam internet ali ne mogu dm da aktiviram...dhcp je ukljucen i na routeru i na dm-u ali ne ide.kad zelim da testiram netzwerk na dm-u onda imam samo nameserwer i gateway zeleno a ip i netmask ostaju crveni...ako ima netko na forumu da mi pomogne bio bih mu zahvalan... pozdrav
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: cs preko umts

Je si aktviro u dm Netzwerk tamo dije DHCP tu moras i to da aktviras.

pozdrav
 
Zurück
Oben