Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

CS icin neler lazim?

sahinnrw

Newbie
Selam Arkadaslar,
bu CS olayini cok duydum ama tamamen neler gerekiyor ve kimlerle paylasabilirim?yardimci olursaniz memnun olurum.

Bende su an sadece bir canak anteni var türsat icin ve bir globo receiver.

Saygilar

AW: CS icin neler lazim?

Selam dostum,

insallah biraz seni aydinlata bilirim bu konuda. Kendine sorman lazim , kac kisi bakmak istiyorsunuz , yani toplam kac kisiylen cs yapacan ve hangi kanallara bakmak istiyorsun? kendimden sana örnek vereyim.

Lazim olan mazemeler:

1) SERVER istersen Dreambox500 sat veye kabel boarda ucuz satiliyor 100€
2) bakmak istedigin sanirim LIGTV, Sky-fullpacket hd, ve ACIK kanallar demi:DDD
3) birde Routerin varsa Portweiterleitung acman gerek Faq boarda bulabilirsin bu olmadan olmaz sana nasil anlatsam. CS icin arka kapi aciyorsunki resiver icin sifreleri göndere bilsin diye arkadaslarina.
4) Hangi sytem kulanmak istiyorsun? en kolayi CCCAM kendimde kulaniyorum ve cok memnunum en iyisi suan 2.1.2 version olan ve database´de bulabilirsin.:dance3:

5) sabir sabir sabir ve yine sabir bu isler hemen sip sak olmuyor malesef. Sabirla ama muakak basarirsin. umarim yardimci ola bildim sorun olursa yardim ederim dostum.

AW: CS icin neler lazim?

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

merhaba kardesim ben yeni octagon sf 918 var ve bakmak istedigim kanallar digitürk d-samrt sky ve premiere bununla yani receviremla bunlari yapmam mümkün mü bana yardimci olursan cok sevinirim cok minnattar kalirim kardesim

Zurück
Oben