Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

CCcam 2.2.0

Registriert
8. März 2009
Beiträge
5.760
Reaktionspunkte
4.965
Punkte
373
Pojavila se nova verzija CCcam 2.2.0. Dali je neko od vas vec pokusao da instalira! Interesuje me kakvi su utisci u poredjenju sa prethodnim verzijama.
 
AW: CCcam 2.2.0

zdravo @borko

naprimer hd+ ide direktno preko cccam. oscam nije vise potreban. ecm je malo bolji. testirano sa dm800. sledeci dana pokusacu na pcserver instalirati novi cccam pa javi cu.

pozdrav
 
AW: CCcam 2.2.0

ja sam probao na serveru!isto kao 2.1.4 n linije pokazuje na hop 10!:fie:
 
AW: CCcam 2.2.0

i ja sam ga instaliro ali na mojoj HRT karti nevidim nikakve razlike glede ECM time izmedju 2.1.4 koji sam dosad imao i ovog novog 2.2.0. sta je sa ovim sigurnosnim problemom u CCcam-u, znali se sad jeli to stvarno ima nesto ili je to bio samo laznjak.
 
AW: CCcam 2.2.0

CCcam 2.2.0 fix backdoor

Ugraden hot-fiks.... peer koji koristi takozvani back door automatski je banovan...

fix izgledao ovako

Code:
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Codes zu sehen!

Hvala kolegi schlocke (stearmboart tim trunk)

datoteke su ovdje Link veralten (gelöscht)
 
AW: CCcam 2.2.0

eto ga i 2 2 1 izasao , isprobao sam ga sat vremena radi OK , jos nisam uocio neke razlike od 2 2 0 , sta ce biti dalje cuce se
 
Zurück
Oben