Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

cardsharing podforum

paradox_

Elite User
Registriert
2. Januar 2009
Beiträge
1.620
Reaktionspunkte
697
Punkte
273
ta sekcija je odskora za mnoge clanove nevidljiva,nadam se da ce sefovi dati objasnjenje sta je potrebno po tom pitanju,jer mi se javljaju i ljudi sa preko 50 postova koji tamo nemaju pristup,a ja im nemogu pomoci niti znam sta i kako se desava!
 
AW: cardsharing podforum

zdravo ..

Kao sto ste vec Primjetili da mnogi djelovi CS Sekcija ovde na nasem Forumu nisu vise dostupni,radi se vec na tome da se donesu neke odluke o tome,kako cemo dalje da radimo na tome,kao sto svi znate daje CS malo postala Skakljiva stvar,pa zelimo Broj Citalaca da smanjimo...
vise o tome bice ovde objasnjeno..
 
AW: cardsharing podforum

po mom misljenju se pojavilo previse payserver-a. ja licno poznajem 4 covjeka koju su trenutno prikljuceni na nekave servere iz bosne. to je kao svojedobno sa reciverima koji podrzavaju EMU-lacije. ja sam za da se ogranici pristup CS sekciji jer je jednostavno previse ljudi u CS vodama. iskreno se nadam da se nece ista stvar dogoditi sa CS-om kao i sa EMU reciverima, skoro pa totalni MRAK :emoticon-0132-envy::emoticon-0132-envy::emoticon-0132-envy:!!!!!
 
AW: cardsharing podforum

nazalost,to se nece spreciti ogranicavanjem pristupa u nasem delu foruma!postoje hiljade drugih foruma gde se dolazi do potrebnih informacija!a nije u tome ni to vise poenta,dovoljno ljudi vec je upoznato sa cs-om,svako od nas ima poznanike i kolege kojima ce preneti potrebno znanje!zalosno u svemu je pohlepa koja se uvukla u ljude!sve gledamo da materijalizujemo,i tu se nece nista promeniti!u takvom vremenu zivimo!u primeru naseg hobija,covek je neizmerno sretan kada sve te kanale moze da ima dostupne,vec nakon nekog vremena pocinje to da posmatra iz drugacijeg ugla!mogao bih sada to i da unovcim!!!i tu prestaje vise hobi!i tako to ide,od njih 100,90 njih ce vec nakon mesec dana poceti sa biznisom!imam par primera u lokalu,kod mene,pokazes coveku i pomognes mu i nakon kratkog vremena cujem vec posao cveta!jos ispadnem budala na kraju!i naravno da ce se jednom ovome stati na kraj!
 
AW: cardsharing podforum

Potpuo te shvatam i delim tvoje misljenje..Veliki pozdrav:good:
 
AW: cardsharing podforum

Ti si srecan kad mozes neke kanale za dzabe da gledas, a oni samo gledaju kako lovu da uzmu. Nek idu bitange u firme da rade!
 
AW: cardsharing podforum

Zdravo Zemljac

Vidim da se ljutite na takve Ljude potpuno vam dajem za pravo,ali na primer kao ja ja nemam pojma sa tim stvarima a hteo bi licno nesto za sebe da napravim. To sad izgleda da necu moc doc do informacija od vas koji imate znanja i iskustva. Eto primera radi ja sam kupio DM800 i sada da bi rado daga ozivim kako da dodjem do info jer jasam lajik za te stvari Koji soft i Ccc da mu instaliram dabi mogo da nesto gledam. Ako mozete ili ako hocete da mi pomognete bio bi va zahvalan.Pozdrav od mene Topi
 
Zurück
Oben