Information ausblenden
Das Digital Eliteboard ist ein Kostenloses Forum. Wenn du alle Bereiche sehen möchtest oder Fragen hast, musst du dich zunächst Registrieren.

Jetzt Registrieren

Big Brother 3 ne shqip

Dieses Thema im Forum "DigitAlb" wurde erstellt von Bessat, 19. Januar 2010.

 1. Bessat
  Offline

  Bessat Moderator Digital Eliteboard Team

  Registriert:
  21. November 2008
  Beiträge:
  1.529
  Zustimmungen:
  745
  Punkte für Erfolge:
  113
  Beruf:
  Moderator
  Ort:
  MediaWelt
  edhe 4 dite fillon Big Brother 3 ne shqiperi dhe jane leshuar kanalet Big Brother 1 si dhe kanali i 2
   
  #1
 2. kodiak
  Offline

  kodiak Hacker

  Registriert:
  6. Oktober 2008
  Beiträge:
  301
  Zustimmungen:
  34
  Punkte für Erfolge:
  28
  AW: Big Brother 3 ne shqip

  Ta shohum a do te ket personazhe interesante......te gjinis femerore para se gjithash..-.)
   
  #2
 3. Bessat
  Offline

  Bessat Moderator Digital Eliteboard Team

  Registriert:
  21. November 2008
  Beiträge:
  1.529
  Zustimmungen:
  745
  Punkte für Erfolge:
  113
  Beruf:
  Moderator
  Ort:
  MediaWelt
  AW: Big Brother 3 ne shqip

  edhe nese nuk jan intresante ne fillim me kohe masanej behen kur do te fillojn te bejn dashuri ne bb
   
  #3
 4. kodiak
  Offline

  kodiak Hacker

  Registriert:
  6. Oktober 2008
  Beiträge:
  301
  Zustimmungen:
  34
  Punkte für Erfolge:
  28
  AW: Big Brother 3 ne shqip

  Ahh si Mimoza nuk ka me, ajo ishte flas per nga figura....pu pupu..:emoticon-0122-itwas:emoticon-0122-itwas
   
  #4
 5. biha
  Offline

  biha Freak

  Registriert:
  24. April 2009
  Beiträge:
  215
  Zustimmungen:
  106
  Punkte für Erfolge:
  43
  AW: Big Brother 3 ne shqip

  edhe nji budallaki europes po gjen vend te ne!
  per ,,hajr" na kjoft?
   
  #5
 6. 009
  Offline

  009 Hacker

  Registriert:
  26. Januar 2009
  Beiträge:
  378
  Zustimmungen:
  24
  Punkte für Erfolge:
  18
  AW: Big Brother 3 ne shqip

  Po jetojm ne shekullin ----21----kur po na bjen mir po thojm rroft europa !!!
   
  #6
 7. kodiak
  Offline

  kodiak Hacker

  Registriert:
  6. Oktober 2008
  Beiträge:
  301
  Zustimmungen:
  34
  Punkte für Erfolge:
  28
  AW: Big Brother 3 ne shqip

  Paj nuk besoj se Big Brother problem per shoqerin ton qenka, ne kemi 4 kanale hardcore porno e se kam degjur kend te ankohet.......!!!
   
  #7
 8. Bessat
  Offline

  Bessat Moderator Digital Eliteboard Team

  Registriert:
  21. November 2008
  Beiträge:
  1.529
  Zustimmungen:
  745
  Punkte für Erfolge:
  113
  Beruf:
  Moderator
  Ort:
  MediaWelt
  AW: Big Brother 3 ne shqip

  Bigbrother reality show filloj a e ka shiku sot ndonjeri kur hin kandidatet ne shtepi.
  une per veti e kam shiku dhe shpija me pelqeu shum mire e kishin be sikur traditat shqipetare te vjetra dhe vajzat cka hine mbrenda shum te mira ishin mendoj se do te jete mire me e percjell kete spektakel nese edhe dikush tjeter e ka shiku tregoni ketu se a u ka pelqej a jo
   
  #8
 9. 009
  Offline

  009 Hacker

  Registriert:
  26. Januar 2009
  Beiträge:
  378
  Zustimmungen:
  24
  Punkte für Erfolge:
  18
  AW: Big Brother 3 ne shqip

  ishte dishka shum veqant si herat jera diqka fenomenale por ta shofim si do ta mbajn banoret e sa u perket vajzave ooooooooooo shum temperaturate larta ne EKRAN!
   
  #9
 10. Bessat
  Offline

  Bessat Moderator Digital Eliteboard Team

  Registriert:
  21. November 2008
  Beiträge:
  1.529
  Zustimmungen:
  745
  Punkte für Erfolge:
  113
  Beruf:
  Moderator
  Ort:
  MediaWelt
  AW: Big Brother 3 ne shqip

  sa e shikoni Big Brother tash kur edhe kane hi banues te ri dje ka hi moza nje vajze nga kosova me nje minifund dhe banoret u hutuan pas saj
   
  #10
 11. lila123
  Offline

  lila123 Newbie

  Registriert:
  13. April 2010
  Beiträge:
  1
  Zustimmungen:
  0
  Punkte für Erfolge:
  1
  AW: Big Brother 3 ne shqip

  Kam nje problem
  Miredita qe te gjitheve.
  Jetoj ne gjermani ,dhe kam paguar karten per Big Brother tek Arian Shehu (kan nje dyqan ne Hamburg te DigitAlb-it) per 3 muaj .Pastaj Big Brother eshte aktivizuar e kam shikuar 2 muaj (me nderprerje) dhe ka 2 jave qe eshte nderperere tersisht dhe une kam provuar te therras ne digitalb ,mirepo nuk pergjigjej askush , pervec nje aparati digital i cili tregonte se si te abonohem .
  ju lutem Digitalb -it qe te ma riaktivizojn Big Brother .
  Nr i kartes sime DigitAlb eshte : 041 2244 2178-5
  Ju faliminderit
   
  #11
 12. fushkrujs
  Offline

  fushkrujs Guest

  AW: Big Brother 3 ne shqip


  E para shko tek ai person qe e ke blejtur karten dhe tregoj problemin oser kerkoj Paret te ti kthej,
  e dyta mundohu te Therrasesh te Digitalbi ne kete numera +355 4 2255 813

  0 800 4444
  04 2 273 075

  069 20 80 000
  e treta coj nje Email

  info@digitalb.tv
   
  #12
 13. Bessat
  Offline

  Bessat Moderator Digital Eliteboard Team

  Registriert:
  21. November 2008
  Beiträge:
  1.529
  Zustimmungen:
  745
  Punkte für Erfolge:
  113
  Beruf:
  Moderator
  Ort:
  MediaWelt
  AW: Big Brother 3 ne shqip

  po edhe une te keshilloj qe te therasesh atje ku e ke be abonimin aj tuhet qe te te jape pergjigje se pse ka ndodhur keshtu
   
  #13

Direkt Antworten

Überprüfung:
Der Entwurf wurde gespeichert Der Entwurf wurde gelöscht

Diese Seite empfehlen

OK Mehr information

Diese Seite verwendet Cookies. Mit Ihrem Klick auf OK stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Andernfalls ist die Funktionalität dieser Website beschränkt.