Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Barry Allen

Honda-Civic

Board Guru
Registriert
13. August 2008
Beiträge
1.334
Reaktionspunkte
1.257
Punkte
113
Trazi se specijalista za Barry allen!
Instalirao sam ga na OpenPli imig ubacio u media/ba/backup >> extrahieren nfi image aus backup
imig za nexte boot izaberem al mi taj imig ne bootoje ni barry allen od pocetka!
sad me zanima de grjesim??
 
AW: Barry Allen

desi drug

koliko se secam da barry allen najbolje funktionise sa ozzoon u flash.
ima nekoliko godine odkad sam to koristio. moras da vidis koji image podrzava multiboot. njega stavis u flash. openpli mislim da ne podrzava multiboot a mozda i gresim.
ako imas oe 1.6 verziju u flash onda moraces ostale verzije koje stavljas na usb iste da budu. sto znaci nemozes da mesas kernel oe1.6 i oe2.0

sretno
 
AW: Barry Allen

majstore i ja sam pre nekoliko godina jos mogao par puta :D
sredio sam ga sad na Ozoona i sad se testiraju ovi V2 Imigi od drema da vidimo mozda ce Nettv bolje radit na tim
 
AW: Barry Allen

momci nebrini te mozemo jos i ako smo 40+. ako treba jos par puta onda ima one plave tablete za svaki slucaj. :risatonaD:

vratimo se temi
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

dzabe ti je testiranje ovih v2 imidza. jedino ako vec imas novu seriju dreamboxa a u to cisto sumljam posto nisu jos izasli. :emoticon-0138-think
 
AW: Barry Allen

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

zasto se nemoze testirat?? jarane zato sam stavio barry-a!! I evo rezultata sa NetTV listom! ozoon u flesu a na usb-u{barry} Merlin3 V2 03-08 ubacena lista sa referencima sve radi ko puska samo posle 25 min. nije kao obican Merli3 da dodju kotaci nego sam resetira,ebajga i sa ovim ista prica samo u druigom pakovanju!

P.S.momci nedajte se jos dok ima via,,,,ima da lomimo jos :D
 
AW: Barry Allen

trebalo bi da se vidi sta koristi za otvaranje linkova mx Player na android telefonu pa mozda to iskoristiti.Pozz
 
AW: Barry Allen

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

skoro sam pokusao da stavim kod sebe tih v2 imidza. svaki put mi dosla greska invalid image kada sam flesovao dream.:emoticon-0106-cryin

hmm... interesantno da radu v2 verzije peko barry allen. nigde nisam citao da moze to. svaka ti dala kume:emoticon-0137-clapp
 
AW: Barry Allen

potvrdjeno!!! v2 image radi na 7020hd i barry allen.:emoticon-0137-clapp
u flashu neide dolazi invalid image

posto radi nebi bilo lose da se izjavi ovde -> LINK
 
AW: Barry Allen

e onda druze inastaliraj zadnju newenigma unstable i probaj nettv sa referencama za epg
radi ko puska bez da zapne i trzanja, bar kod meine, dm800 sev2, radi odlicno
 
AW: Barry Allen

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
naravno ba radice na svaki samo uzimas za svoj box imige i cepas,prakticki se boota iz usb-a ne iz flasha
Merlina sam izprobao sa Listom reference i epg al ebajga nakon 20 min.resetira sam al se testiraju dalje imigi mozda stvarno ce uspjet koji bez prekida kako brko kaze!
P.S.samo da kazem mozda razlika kod @brka jer njemu je orginal box a ja sa BA radim
pozz
 
AW: Barry Allen

moze biti Honda, ja sam prezadovoljan i Image mi je u flasu ne na sticku, a Receiver je Masina. ko je navikao na dreambox ostace uvijek, novi dm800 se v2 kosta 399, ,,, link na privat,, eura ja sam uzeo sa 500gb festplatom i platio 460, newenigma zadnji i svi pluginovi,mislim ---mediaportal i ostali, sve laufa odlicno, nettv nikakvih problema, znaci nakon 5 sati na jednom kanalu prebacis na drugi ispod sekunde otvara. ne kosta nista zadnju newenigmu unstable pokusati i za druge receivere,
nadam se da sam od pomoci bio, pozdrav svima
 
Zurück
Oben