Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

azbox premium hd yi taniyaniniz varmi ?

xmaell

Newbie
arkadaslar ben bu recevieri almak istiyorum , özellikle int.den google video ,youtube .. , wlan oldugu icin ,,

aramizda tecrübesi olan varmi bu aletle neler yapilabilir, ayrica kullanimi nasil hizlimi . . .

slm lar ,,

tesekkürler

AW: azbox premium hd yi taniyaniniz varmi ?

maalesef taniyon yok gibi gözüküyor. Benim de ilgimi cekiyor. Bana da HD Receiver lazim, kablo yayin icin. Cardsharing icin uygun olmasi lazim ve ucuz olmasi lazim :)
Bilgi vereblilen arkadaslar varsa memnum olurum.

S,A,

Arkadaslar ben azbox premium+ HD twin tuner aldim kullandim ve geri iyade ettim.
Kendim pek tavsiye etmiyor neden diy sorarsaniz izlemek icin pek uygun cuihaz deyil kanal deyisimi coook yavas oluyor okadar yavaski cihazdan beziyorsunuz.
Suan Vu+ aldim ve PLi image kullaniyorum stabil calisiyor takilma yok ve cok memnunum.
Yani anliyaciginiz azbox yerine vu+ tavsiye ederim

bende simdik azbox elite hd var. Hd leri iyi gösteriyor, ve ucuz bu alete göre.
Tek sorunu olan sey, kayit yapmak istersen problem cikartabilir.
Ama yoksa iyi bir alet diyebilirim

Zurück
Oben