Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

ARD Islam üzeri anket, lütfen katilalim...

AW: ARD Islam üzeri anket, lütfen katilalim...

slm usta ben oy verdim ama su an icin anketde durum hic hos degil yuzde 31 evet 67 ile hayir son durum

yakinda bu anketler cogalicak maalesef... taaki müslümanlari sinirdisi yapalimmi yapmayalimmi ya kadar gidecek...
imkani olanlarin türkiyeye dönme zamani geliyor.. imkani olmayanlara allah yardimci olsun.

islam sadece almanya degil butun dunyada yeri var ama bzi insanlarimiz
dozunu kaciriyorlar 21inci yuzyilda 1800 senedeki gibi hareket edemessin
onuda gözonune almak lazim benim inancim kimin dinine saygi ve anlayis gosteriren saygi ve anlayis alirsin.

saygi ve hosgörü bu bizim dinimizin temelinde var....ama tabiki kendimizide ezdirmemek gerekiyor...

@fallkatze

insallah o gün yakin bir zamanda gelirde bizi kovalarlar burdan....kovalamazlar ise bizim gidecegimiz yok

Tamam Islam dünya dinide, bizim analarimiz babalarimiz buraya gelmeden önce almanyada kac tane müslüman vardi? Yani onlarin dedigi Almanyanin/almanlarin müslümanlikla ne kadar alakasi oldugu. Bence yok...

simdiki zaman icinmi, gecmis zaman icinmi diyorsun sen alakayi???

Benim demek istedigim, herhangi bir ülkede almanlari/almanyayi sor, hatta dinleri hakkinda bisey sor, kimse müslümanlikla alakali bisey demez. Bu zamandada pek alman müslüman oldugunu sanmiyorum.

Almanyada müslüman cok, ama almanlarin müslümanlikla pek alakasi yok.

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Arkadaslar ,

Dinimize / Dilimize / Adetlerize dört elle sarilalim , almanlarin yada Yabancilarin bizlerde bozmak istedige bu , ve onlarin amaclarina ulasmasi bizlerin dagilmasina , kopmasina yarar ! buna engel olmak icin elimizden geleninde fazlasini yapalim.

aynen öyle kardesim, tebrikler....

burda bile 23.nisan cocuk bayramini yok yer yokmus, zaman yokmus diye 21. mayis`ta kutlayin dediler bizim türklere onlarda herzamanki gibi evet dediler....böylece kendi milli bayramlarimizdan uzaklasiyoruz dedim...ama millet bana kizdi...!!!!!

anketi hem kapalı diyorlar ama tıklana biliniyor!!!!

Zurück
Oben