Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

akta in pragul falimentului a fost preluata de Dolce

max4you

Ist oft hier
Registriert
29. November 2008
Beiträge
139
Reaktionspunkte
25
Punkte
28
posesorii de abonamente AKTA au posibilitatea sa ma receptioneze Akta pe Satelitul sirius 4,8E pana la 1 septembrie 2011 , dupa aceea Akta isi va inceta serviciile pe acest satelit . Asadar acesta este un faliment ´´ mascat´´ pt ca , cei ce vor in continuare sa ramana clienti Akta , vor fi nevoiti sa incheie un nou contract cu Dolce (romtelecon) unde vor primi receptoare noi Dolce si smartcard si vor fi obligati sa-si mute instalatiiele de receptie pe 39E .
Si eu personal am abonament Akta , dar nu o sa-mi prelungesc contractul cu Dolce chiar daca au si oferteHD din cauza imperecherii rec+smartcard si dupa cum stiti nici in CS nu merge asadar nu cred ca se merita pt ´´Dolce´´ sa tini doua rec. in casa , cred ca o sa optez pt FOCUSSAT
 
AW: akta in pragul falimentului a fost preluata de Dolce

Asta este o stire???
S-au numai un zvon?????
Sursa....?????
 
AW: akta in pragul falimentului a fost preluata de Dolce

Nu e zvon e adevarat
Sursa direct de la ei Akta sau Dolce da un telefon

mfg
 
Zurück
Oben