Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Abonimi DigitAlb në Kosovë ose Shqipëri

matrix20ch

Newbie
Registriert
23. April 2008
Beiträge
9
Reaktionspunkte
0
Punkte
1
Ju përshëndes

A ka mundësi me bë abonimin satelitor në Kosovë ose në Shqipëri me Receiver origjinal dhe me kto pajisje me përcjell programin në Zvicërr. Dmth blerja në Kosovë ose Shqipëri dhe instalimi në Zvicërr. Shkaku që është ma lirë. Faleminderit për sqarim.
 
po mundet me e be keshtu edhe une ne Tetove e kam be dhe ketu ne gjermani e kam ne perdorim.
 
Ke mundesi edhe ne internet te digitalb.al me ba abonimin ose me vazhdu abonimin,ma lire edhe direkt me paypal.
 
jo une e kam ble ate normal pa HD Reciver se reciveri cka e ka digitalbi eshte katastrof dhe nuk ke nevoj me e mare ate reciverin e atyre hd por mere kartelen komplet HD dhe me conax modulin cka e shesen ata mundet ti shikojsh edhe HD kanalet
 
Zurück
Oben