Abonimi DigitAlb në Kosovë ose Shqipëri

Dieses Thema im Forum "DigitAlb" wurde erstellt von matrix20ch, 20. April 2012.

 1. matrix20ch
  Offline

  matrix20ch Newbie

  Registriert:
  23. April 2008
  Beiträge:
  9
  Zustimmungen:
  0
  Punkte für Erfolge:
  1
  Ju përshëndes

  A ka mundësi me bë abonimin satelitor në Kosovë ose në Shqipëri me Receiver origjinal dhe me kto pajisje me përcjell programin në Zvicërr. Dmth blerja në Kosovë ose Shqipëri dhe instalimi në Zvicërr. Shkaku që është ma lirë. Faleminderit për sqarim.
   
  #1
 2. phantom

  Nervigen User Advertisement

 3. Bessat
  Offline

  Bessat Moderator Digital Eliteboard Team

  Registriert:
  21. November 2008
  Beiträge:
  1.517
  Zustimmungen:
  737
  Punkte für Erfolge:
  113
  Beruf:
  Moderator
  Ort:
  MediaWelt
  po mundet me e be keshtu edhe une ne Tetove e kam be dhe ketu ne gjermani e kam ne perdorim.
   
  #2
 4. matrix20ch
  Offline

  matrix20ch Newbie

  Registriert:
  23. April 2008
  Beiträge:
  9
  Zustimmungen:
  0
  Punkte für Erfolge:
  1
  Ok. A ke ble komplet me Receiver + programet HD?
   
  #3
 5. kodiak
  Offline

  kodiak Hacker

  Registriert:
  6. Oktober 2008
  Beiträge:
  301
  Zustimmungen:
  34
  Punkte für Erfolge:
  28
  Ke mundesi edhe ne internet te digitalb.al me ba abonimin ose me vazhdu abonimin,ma lire edhe direkt me paypal.
   
  #4
 6. Bessat
  Offline

  Bessat Moderator Digital Eliteboard Team

  Registriert:
  21. November 2008
  Beiträge:
  1.517
  Zustimmungen:
  737
  Punkte für Erfolge:
  113
  Beruf:
  Moderator
  Ort:
  MediaWelt
  jo une e kam ble ate normal pa HD Reciver se reciveri cka e ka digitalbi eshte katastrof dhe nuk ke nevoj me e mare ate reciverin e atyre hd por mere kartelen komplet HD dhe me conax modulin cka e shesen ata mundet ti shikojsh edhe HD kanalet
   
  #5
 7. doni
  Offline

  doni Hacker

  Registriert:
  13. März 2009
  Beiträge:
  445
  Zustimmungen:
  20
  Punkte für Erfolge:
  18

  po pa kurfar problemi... Kshtu ja boj une qysh prej qe existon Digitalbi, Prishtin pagesen e Gjermani e shikoj...
   
  #6

Diese Seite empfehlen

OK Mehr information

Diese Seite verwendet Cookies. Mit Ihrem Klick auf OK stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Andernfalls ist die Funktionalität dieser Website beschränkt.