Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

2011 yilinda hangi DT Karti alinmali

yavuz1517

Newbie
Selamlar Degerli Arkadaslarim
Sizlerin yardimina ihtiyacim var. PN ile bora1907 kardesime sorumu yönelttim ama cevab yazmaya herhalde imkani olmadi.

Arkadaslar burda benim bir arkadasimin modulü var ve onun icindede Türkiyeden aldigi DT Karti var. Aklima geldi onun kartini benim DM800 üzerinden paylasayim.

bunun yolu var mi, yoksa zor mu? PN olarak da atabilirsiniz okuduguma göre forumda CS anlatilmasi yasakmis da.

Selam ve Muhabbetle

AW: 2011 yilinda hangi DT Karti alinmali

Evet kart sorunsuz calisir yalniz muhtemel belli bir zaman sonra karti kapanir cünkü cccamda backdoor var onun sayesinde dt kartin serie numarasini bulur ve karti kapatirlar.

sagolasin altinkay kardes.bu hafta sonu bi gelisme oldu arkadas TOTAL TV kartinin paylasimini yapamildi ama altinkay kardesin dedigi gibi eger backdoor varsa onda da mi bir süre sonra kart kapanir bilemiyorum.
Sorum su olucakti DT ve dsmart kartini da taksak bu kadar kolay olur mu?

Bu DT Kart olayini burda bir aciga cikarsak iyi olur, ben bu isden bir sey anlamadim, arap saci gibi olsu ,oluyormu, olmuyormu ...

aldigin karta bagli CS olayi...cryptoworks kartin varsa cs kolay...ama irdeto karti aldiysan yani verdilerse eslesmis oluyor kartlar onun cs olayi biraz daha zor...ama tabiki calistiran var...

bora1907 arkadasin dedigi gibi Cyrptoworks kartiyla CS problemsiz CCcam üzeri calisyor.Duyduguma göre Digitürk su anda sadece Irdeto karti dagitiyormus.Irdeto karti ile CS yapmak istiyorsaniz mecburen Oscamla beraber yapmaniz lazim.

Merhaba Arkadaslar

Gecen hafta türkiyedeydim memlekette rizede bir DT bayisine sordum kart almak istedigimi ama bana I veya CW kartimizdan hangisini istersin diye secmemi istemediler.

Direk evinize teknisyen gelip kurur dediler bende bilmedigimden sözlesme yapmadim.

Sorum su imzalasaydim eve gelip karti receiverle eslestireceklerdi. hangi karti vericekleride malum belli degil buna ragmen sözlesmeyi imzalayip karti buraya getirsem CS olayini yapabilirmiyim.

mesela sirb arkadasim totalTV kartini sirbistandan buraya getirdi ve pasalar gibi CS yapiyor.

ben nasil yapayim gidip DT bayisine bana CW karti ver diyemem ki..

Yardiminiz icin sagolun

@yavuz
usta artik cw karti vermiyorlar benim bildiyim , irtedo kartlarida birer bir kapaniyor, tekrar acmakda imkansiz gibi.Bu aralar sana alma derim.Benim 2 kartim kapandi 1 ay icinde.
En saglilisi kabel karti alip 23 veya 9 dereceden seyir etmek.

evet degistiriyorlarmis kartlari...allahtan bana daha kimse ugramadi yada aramadi, tzz tzz tzz

dogru söyleyebilirsin ama birinde gecenlerde gördüm o kiside bir yerden dosya yükletmis.
enteresan dt kanallarinda o arkadas degistirirken bazi kanallarda asagida I harfi yesil renk yaniyor bazilarinda da CW sadece yesil yanip digeri sari yaniyor.

Arkadaslar bu isi nasil cözecez bora1907 bana PN ilede anlatabilirsin

Selam ve Muhabbetle

kardes PN yoluyla support olmaz....geri kalan arkadaslar nasil faydalanacak...???

valla benim cevremde irdetoyu calistiran görmedim...!!! ama calisiyor, nasil calistirdigin yolundada hic haberim yok (hic birsey public degil)

kolay gelsin

Merhaba arkadaslar,bu konuyu yazdigim gibi Irdeto kartlarini Oscamla beraber calsitiran arkadaslari bende gördüm.Ama malesef her gördügünüze inanmayacaksiniz.Cünkü bende yanildim.Bazi kanallarda Cyrptoworks bazi kanallarda Irdeto yazmasinin en büyük nedeni ist Blue ****** card dedikleri olay.Cünkü benim Clientten gelen bu Irdeto sadece ve sadece O karttir.gerisi palavra.Su anda kendim birseyi deniyorum.O da Gbox emuyla oluyor.Server oldugunuz zaman bu kartlara kesinlikle ve kesinlikle EMM yollanmamasi gerekiyor.Evet Cyrptoworks kartlarindada bu önemli ama kendimde 3 aydir Cyrptowroks kartinda hicbirsey olmadi.Yakinda bora1907 arkadasin izniyle burada Gbox ver Irdeto olayini anlaticam.Bunuda bos olarak konusmuyorum!!!

P.S. Gbox ile hic denemeyi simdiye kadar düsünmemistim cünkü onun zamani gecti ve bence iyi bir Emu deyil CS icin!!!

herkese selamlar

Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:

kesinlikle ve heyecanla burada paylascaklarini bekliyorum....tabiki support yapabilirsin kardes

Merhaba xxNeoxx kardes bizlere bir ümit isigi :hellyaktin, Gbox ve Irdeto olayini anlatmani sabirla bekliyoruz.!!

Selam ve Muhabbetle

Zurück
Oben