Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Wii-Pitanje???

solakovic

Newbie
Registriert
5. März 2010
Beiträge
24
Reaktionspunkte
8
Punkte
3
Veliki ozdrav svima na forumu...Na zalost drugi put otvaram ovu temu nesto se cudno dogadja i neko to brise ko zna!!!Mozda je tema protiv pravila ako jeste neka me modovi prvo slobodno opomenu???Naime instalirao sam softmod na wii i sad je nekako proradilo ..jedini su problem igrice koje se sve ne daju ubaciti preko programa WBFS 3.0.0 znam problem je u iso formatu jedino neznam kako ih sve ubaciti ako neko ima resenje molim da mi javi,,Dve sam uspeo ubacitiali fali image(mada to inije veliki problem)Ujedno se izvinjavam kolegi koji je prvi put pokusao da mi pomogne mislim da se zove zoki333 ili slicno jer nisam mogao da se javim...I molim ga da se javi ako moze--Pozdrav svima
 
AW: Wii-Pitanje???

prijatelju pojasni malo vise
(koji ti je tvrdi disk,dali si ga formatirao u wbs format,itd..)
jer iso format je u redu.
 
AW: Wii-Pitanje???

Svima velikom hvala ipak sam uspeo uz vasu pomoc kao i sa velikom pomucu od gorana333 ..u pravu ste HDD 3.5 (1000GB)Fijitsu/simens--prima samo Iso formate..4 Igrice sam ubacio..Jedini problem su sto ne prikazuje Image(izgled Igrice)kada se bira neka igra.. znaci nesto sa coverom ne stima ...ali valjda ce mo i to srediti...Veliki pozdrav svim na forumu...
 
Zurück
Oben