Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

VU+ Resiveri

Imam obadva, tj vu+duo2, vu+uno, imao vu+duo i imam gigablue quad.
Prednost definitivna je Vu plus reciveri, ali nije los ni ovaj quad. Nedostaci po meni su siromasna imidz podrska i enormno grijanje ako koristis kablovske tunere. Cijena je prednost ako je to ono sto odlucuje kupovinu nekakve masine. Meni to nije odlucujuce.
 
AW: VU+ Resiveri

evo da se i ja ukljucim u diskusiju!!! dok mi nije crko imo sam DM800se i bio sam jako zadovoljan sa njim, dreambox je jednostavno TOP medju linux reciverima. e sad sam ponosni vlasnik VU+ Solo² recivera i mogu rec da je najmanje za 3 klase bolji od DM800se. u praksi znaci da je najmanje 10 puta brzi od DM-a, pluginova mozes natrpat do plafona a neces ga napunit, slika je ista ko i u dreambox-a, ja neprimjecujem nikakvu razliku. o hardveru da i nepricam, bootanje ide svjetlosnom brzinom a i flashovanje nije nikakav problem. online update funkcionise isto bez problema, bas danas sam uradio update. imam VTI 6.0.8 i podrska je isto ko i kod dreamboxa. mirne duse mogu rec da sam prezadovoljan i odusevljen sa svime glede VU+ recivera, a sto je najvaznije puno su jeftiniji nego dreambox tako da mogu samo toplo preporucit svakome ko bi si htio kupit doticni reciver!!!
 
AW: VU+ Resiveri

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

imam Licno giga quad...i stvarno nemam nikakvih Problema..
Koristim Openmips image i radi sve kao klient..od cs do iptv..Modul od maxa isto radi bez problema sam licno testirao..
imam i ovaj Box koji sam dobio od Sponzora

Link Removed
Kopija od VU+ ali radi savrseno isto sve porbao kao sa quad...
 
AW: VU+ Resiveri

mene zanima koja je razlika izmedju solo2 i duo2 jedino sto sam vidio da ima dva citaca modula duo2 ali i cijena je skuplja malte ne duplo
 
AW: VU+ Resiveri

hvala druze na informaciji sada vidim da je dirasticna razlika oko ova dva resivera
 
AW: VU+ Resiveri

Ima jos sitnica kao sto je integrisani wifi i hardisk kod vusolo2 je 2.5 a kod duo2 3.5. . Pozz
 
Pli ako koristis nettvplus, a Ru licencirani ako trazes najbolje.
29 eura ti je licenca, a 24 godisnje za koristiti-downloadati plugine i ostalo.
 
AW: VU+ Resiveri

Pa nije valjda lud da placa plugins koje ima svuda da se skinu ovo prvi put cujem. :363:
 
AW: VU+ Resiveri

hvala vam na info a siki mozes li mi poslati na pm gdje ima gratis iptv sto se tice nasih kanala
 
Zurück
Oben