Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

VU+ i kljucevi

zubi

Ist gelegentlich hier
Registriert
15. März 2009
Beiträge
93
Reaktionspunkte
1
Punkte
28
pooooz.
Ako neko zna moze sa Vu+Duo da se (gleda) Bulsat ja sam cuo sa Mgcamd 3,5a i normalno Keys ali kod mene ne ide ako moze pomoc .
Hvala!
 
AW: Digi HR samo otvara eurosport i Fashion

ubaci aktuelni sofcam.key u var keys
 
AW: Digi HR samo otvara eurosport i Fashion

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

evo ti dole zakaceno sve sto treba za bulsat i mgcamd!najpre ces da instaliras preko blue panela mgcamd 1.35a.potom ga zameni sa onim sto zakacen u raru dole,prava na 755 stavi,najbole telnetom"chmod 755 /usr/bin/mgcamd_1.35a"!potom zameni postojeci konfiguracioni fajl"mg_cfg" u /usr/keys sa onim sto sam zakacio!softcam.key isto ide u usr/keys.nakon toga restart mgcamda i treba da radi.u sofcamu su aktuelni kljucevi koji rade,moras pratiti po forumima kada menjaju kljuc,pa da ga zamenis,obicno samo po jedan menjaju!znaci kljucevi u sofcamu su u ovom formatu:I 060400 000000 04 B39xxxxxxxxxxxxx ;Bulsat (39.0°E) ja ne smem ovde da stavljam kljuceve,sbanane odmah brise i upucuje mi raznorazne kritike. :emoticon-0167-beer:
 
AW: Digi HR samo otvara eurosport i Fashion

Pozdrav p.....x!
prvo hvala za pomoc , jasam sve sam uradio kako si ti pisao ubacio sam aktuelni klucevi ali nece pa nece, sad nezman o cemu je stvar . Vucka sa VTi image 2.6 ljudi kazu da ide kod mene nece.Jos nesto mozda tu je greska na VTi Cam center koji Cam treba da bude aktiviran ?
mene najvise me intresuje Eurosport2 za Bundesliga.
Pooooooooz.
 
AW: Digi HR samo otvara eurosport i Fashion

pa prebaci na mgcamd,a i kljuc 2 mislim da je danas promenjen!
 
AW: Digi HR samo otvara eurosport i Fashion

zdravo pa....x!
evo kako sam ja ubacio te stvari:
mgcamd u usr/bin 755
mg-cfg u usr/key
softcamkey u usr/key
to sa total comandom FTP i nece.
Eh sada koji mgcamd treba da se aktivira u VTi CAM center, taj sto si ti poslao ili neki drugi cam .
Ako moze da mi jos jednom objasnis po redu kako ide bilo bi super ja imam PN mozes na PN da posaljes.
Hvala!
 
AW: Digi HR samo otvara eurosport i Fashion

pa vidi,nisi mozda pazljivo procitao gore.uzmi sada deinstaliraj mgcamd,restartuj box,preko blu panela skini sa servera originalni mgcamd1.35a i instaliraj!onda ces onaj pacovani samo da preslikas sa total komanderom vec postojeci i dati mu prava na 755,znaci nemogu da budu dva mgcamda unutra vec samo jedan.ovako ide procedura,nadji aktuelne kljuceve posto su juce menjali i ubaci!restartuj resiver i mora da radi *ebem mu!imas i opciju sa fausto emulatorom i newcamd.list,ali to je komplikovanije a i neradi bas najbolje sa tim,prekida cesto!
 
AW: Digi HR samo otvara eurosport i Fashion

poozzzz! paradox!
sad je sve u redu , greska bila u ordner usr/bin tu bilo dva puta mgcamd kao sto si ti rekao nisam bratio paznju sad ide super i jos jednom hvala za informacije.
ciao!
 
Zurück
Oben