Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Vu+duo2

AW: Vu+duo2

naprimer postavis ovako. u oscam.server upises cline sto si dobio

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen Inhalt sichtbar zu machen!

napravis sebi jedan user bez pass
oscam.user

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen Inhalt sichtbar zu machen!

oscam.conf
moze ovako izgledati

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen Inhalt sichtbar zu machen!
ova 3 fajlova u odredjeni folder. to zavisi kako je oscam komiliran. vecinom ide u /var/tuxbox/config

ako zapne javi se ponovo
 
AW: Vu+duo2

Bas tako kako ti mod opisao to ide , za tvoj vu ide sve to u /var/tuxbox/config znaci za oscam , oscam ti potreban samo za Polaris ostalo radi i sa cccam

Evo i moje uputstvo pa probaj , restart boxa nevoj zaboraviti na kraju .

oscam.conf


Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen Inhalt sichtbar zu machen!


oscam.server


Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen Inhalt sichtbar zu machen!

oscam.user


Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen Inhalt sichtbar zu machen!

Evo ti izprobaj , pa javi .
 
AW: Vu+duo2

iskopiro sam ove spojlere i ubacio,u moj oscam.Server podatke sam izbriso i ubacio ove podatke i stavio moju liniju i onda sam instaliro plugin oscam Status i on pokazuje Server 127.0.0 i port 16001, nema nista
 
AW: Vu+duo2

Vidim da si instaliro black hole image , ja osobno koristim VTI Image nisam izprobao black hole , moras imati cisto Oscam ne kombinirani CCcam/OScam to ja kod VTI skinem preko resivera direktno . Koji si OScam instaliro ?
 
AW: Vu+duo2

instaliravo sam prije VTI isto ali cu sad opet instalirat VTI , i hocul ubacit oscam najnoviji i trebam li isto oscam konfiguracion isto da instaliram,i trebam li isto cccam 3.2.0 ili 2.2.1 isto da instaliram ili samo oscam
 
AW: Vu+duo2

sad bi trebo da se odlucis za jedan emulator. mislim da je vec pisano ovde ako hoces da gledas polaris onda ti je oscam ili mgcamd neophodan. cccam mozes isto da koriistis jedino sto ti nece otvoriti polaris na 39e. svi navedenih emulatori mozes da skiines sa vti-feed

kad si se odlucio onda postavi ovde ceo konfig kako si podesio i u koji folder si ubacio. naravno maskiras dynadressu
 
AW: Vu+duo2

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Samo skines Oscam samostalni novi kod VTI . Uz to skines bilo koji Cccam nije bitno 3.2 ili 2.2.1 ako zelis Cccam imati radi sve preko Cccam a Ocsam ti bitan sa Polaris . Ja osobno radim sa Total Commander ! Znaci kliknem na etc pa tuxbox i config i tek onda prebacim fileove koji sam ti postavijo u predhodnim postu , i restartam resiver i to je to ..
 
AW: Vu+duo2

Uspeo sam ljudi glavni Problem je bila c-linija ne radi, slucajno sam uzeo liniju od brata ona radi i onda mi je bilo jasno zasto nije htelo da proradi ,evo vec 15 dana se mucim oko ovoga a nisam sumljao da je do linije,a inace linija vazi do kraja godine a mozeli c-linija da se sama iskljuci ako nije ubacena u resiver,posto sam oko 50 dana imao Problem sa internetom i resiver je bio izgasen ,jos nisam kontaktiro davaoca linije prvo sam hteo vama da se javim,hvala vam puno na vasoj pomoci ,sad radi sa Mgcamd
 
AW: Vu+duo2

Jeli linija aktivna to ce ti reci davac usluge jeli aktivna ! Mozda je zastekala da on mora pokrenuti a mozda i ti mozes da pokrenes da restartas resiver pa se pokrene ! Ali ti sta mozes izprobati je odes na daljinskim u Menue - Einstellungen - System - Netzwerk - Netzwerk Test pa Test starten zeleno dugme ,jeli imas da je sve zeleno "aktivno " ?

Imam Vu duo nema Vu duo2 ako nije isto mora biti slicno za kontrolu ..


Edit : a sto ne izprobas liniju tvoju kod brata u resiveru jeli radi , onda znas jeli do linije ??

I ruter restartaj tvoj
 
Zuletzt bearbeitet:
opet sam zaboravio ili se nesto promenilo
Sada imam Vu+Zero4K,ubacio sam image VTI 13,02 ,mucim se dva dana nista,ubacio sam u etc/tuxbox/config ,oscam conf,oscam server ,oscam user,Cline sto imam to su dve c line,cito sam dosta po forumima ,nece da uspe
 
Zurück
Oben