Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Vu+duo2

senco

Premium
Registriert
24. Mai 2009
Beiträge
58
Reaktionspunkte
6
Punkte
28
ubacio sam imidz Black Hole ali unutra nema CCcam ,gde da ga nadjem i kako da ga ubacim
 
AW: Vu+duo2

ubacio sam sve to ubacio c-liniju ali nece bulsat da radi,cito sam po internetu ubacio sam mgcamd i opet nece imal tacno upustvo kako se ubacuje,cito sam treba atribute staviti 624 ja kad sam stavljo nije moglo na 624 nego samo 644 i
 
AW: Vu+duo2

ja ti koristim Oscam za gledanje Polarisa / Bulsat

evo ti config za Oscam


instaliraj sebi tu verziju OSCAM 1.20-unstable_svn SVN r7675

oscam.conf


Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen Inhalt sichtbar zu machen!


oscam.server


Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen Inhalt sichtbar zu machen!

oscam.services


Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen Inhalt sichtbar zu machen!

oscam.user


Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen Inhalt sichtbar zu machen!
 
AW: Vu+duo2

@ senco

Jesi uspijeo nesta napraviti u vezi Polaris ? " Bulsat "

Ako nisi ja sam napravijo rar datei za tebe sa uputstvom veoma jednostavno , nazalost nemogu ovdje na Forumu postaviti Anhang ! Imas sve objasnjeno ali moj savijet koristi OScam sa VTi najlakse je kada udzes u stoz mijenas Image koji zelis . Ubaci VTi skini najnovi OScam , uputstva ti saljem ako zelis na moj Pn reci gdje da posaljem . Samo tvoju liniju trebas ubaciti i reboot resivera i ima da radi ..
 
AW: Vu+duo2

@ ndh hvala na pomoci a i ostalima takodje uspeo sam zahvaljujuci kolegi sa drugog foruma trebalo je staviti B: { 06 } i G: { 33 } i proradilo
 
AW: Vu+duo2

zdravo ljudi
mozda mozete da mi pomognete moj problem je nov sam hteo sam za decu na napravim sky i da gledaju nase kanale
nasao sam tipa koji mi nudi za sve to sto ja trazim godisnlje 60 eura ali moram da je updetujem
leli moze sve to preko usbja stika da se radi ili kako
svaka pomoc bi mi bila dobrodosla
hvala u napred milan
 
AW: Vu+duo2

ubacio sam novi black hole Image i sve ubacio c liniju al nece nista da se otvori
 
Zurück
Oben