Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

vlc stream

zmrki

Newbie
Registriert
21. November 2010
Beiträge
26
Reaktionspunkte
0
Punkte
21
cao..

jel mi moze neko pomoci da napravim STREAM preko dreamboxa... znaci da gledam ono sto je na dreamboxu preko PC-a sa neke druge lokacije

hvala na pomoci

pozdrav
 
AW: vlc stream

cao

ja to nisam nikad probao, ali ako imas enigma2 dreambox (500hd, 800 ili 8000) evo ti uputstvo na nemacki pa ti probaj!
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!

javi ako si uspeo!
 
AW: vlc stream

hvala vam svima... probacu u nedelju pa ako imam pitanje javicu se ;)
 
AW: vlc stream

Eh ljudi sad pitanje kako mogu ja to obrnuto da uradim ako imam Enigma 2? Znaci da ubacim jednu m3u listu u vlc player na Resiver ?
 
AW: vlc stream

listu preimenujes u m3u postavis negde u root,usb ili hdd i pokrenes sa mediaplayer.sta je tu cudno?
 
AW: vlc stream

aahhh, pa cudno mi je sto sam pitao ove svabe u neki drugi forum i NIKO nije mogo to da mi kaze :) ; izvinjavam se ako se mucite samnom, ovo je sve totalno novo za mene, do sad nisam morao nikada da se bavim stime,

od kad sam se preselio i vise nema kablovski TV, MORAO sam da se bavim stime.

A jos kad bi mogo da gledam novogodisnji Program na nasem jeziku bicu jos veselije :emoticon-0144-nod:
 
AW: vlc stream

ja bih pitu sa orasima...al nece zena da mi napravi. :emoticon-0145-shake
 
AW: vlc stream

Ma moja zena ce ti izpeci kolko god hoces, samo kad bi kod mene radili Streamkanali .... samo radi kopernikus i RTV Grand kod mene :-((
 
AW: vlc stream

na fiber rade svi.samo ne znam kako povaditi one linkove.mislim,znam,sa url helperom,ali nece da rade u vlc.mozda sota zna kako ih osposobiti za vlc ili dream.
 
Zurück
Oben