Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Uskoro: nova bosansko-hercegovačka televizija - TV 1

AW: Uskoro: nova bosansko-hercegovačka televizija - TV 1

pa kao sto sam gore u navedenom Postu napisao..Kopiras sve u Var/Keys Ordner u DB...
 
AW: Uskoro: nova bosansko-hercegovačka televizija - TV 1

izvini brate, jedno pitanje jos, kad radim ono sa DCC, da bude DB ugasena ili upaljena?
 
AW: Uskoro: nova bosansko-hercegovačka televizija - TV 1

zdravo!! dali je moguce da otvorim tv1 za vantage resiverom !! ako ne dali njeko zna hoce li biti kodirana utakmica u petak!! unaprijet hvala
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Uskoro: nova bosansko-hercegovačka televizija - TV 1

Hvala vam puno ljudi, radi odlicno. :D

Jucer su otvorili Kanal TV1, bit ce otvoren do 15 Novembra!
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Uskoro: nova bosansko-hercegovačka televizija - TV 1

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!


e kolega, samo jedno pitanje.. skinuo sam onaj file sto si postavio i pokusao ga prebaciti preko dcc u dm 600, medjutim nece da ga kopira.. ne znam koji je razlog? mozda mi ti mozes pomoci.
hvala unaprijed
 
AW: Uskoro: nova bosansko-hercegovačka televizija - TV 1

zdravo..

kad ga skines onda moras tu datei da odpakujes sa Programom WIN RAR..i tek onda tu odpakovanu Datei kopirati u Var/keys...
 
AW: Uskoro: nova bosansko-hercegovačka televizija - TV 1

Ma jeste zakomplikovali evo Murati je bas lijepo objasnio evo danas i kod mene proradilo HVALA MURATI
Imali gdje lista kanala sa nasim programima za motor,a KOJI GLEDAJU 42EAST imate ALFA kanal
Jeli i digi tv moze ovako da se ovako uradi,mislim sa kljucevima kao ovaj tv1
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Uskoro: nova bosansko-hercegovačka televizija - TV 1

ma mora moc bolan..kako ti kopiras to?????...ako se ne kuzis u DCC onda probaj sa Total Commander Programom..kod njega ides jednostavno na tu datei i uzmes je sa desnim misem...i kopiras u Var/keys...
 
AW: Uskoro: nova bosansko-hercegovačka televizija - TV 1

vidi ovako!ono sto si raspakovao nadjes na desnoj strani u total komanderu!i stisnes na taj file sa misom i privuces ga samo na levu stranu gde si otvorio var/keys!mozda ti pokusavas sa copy/paste,tako nece ici!



Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!


Uploaded with
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!


PS:moze li neko da mi pokaze kako se ubacuju one minijaturne slike sto se postavljaju!nikako da ukapiram!

ngunbenanntbnp
 
Zuletzt bearbeitet:
Zurück
Oben