Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Umbau des EX-YU Forums

wie findet ihr das Ex-yu Forum

  • Super je

    Stimmen: 34 72,3%
  • nije lose

    Stimmen: 7 14,9%
  • moglo bi i bolje

    Stimmen: 6 12,8%

  • Umfrageteilnehmer
    47

murati

Best Member
Boardveteran
Registriert
27. März 2008
Beiträge
7.555
Reaktionspunkte
4.320
Punkte
383
Ort
Digital-Eliteboard
Hallo Liebe Mitglieder wir haben das EX-YU Forum ein wenig um gebaut,so hat jedes Bereich sein Platz,ich Bitte euch in der Zukunft für Fragen
das richtige unterforum zu benutzten,
Ich Bitte euch auch um eure Meinung zu dem Umbau
ist Gut
ist schlecht
geht so usw....

oder habt ihr vlt noch vorschläge vlt fehlt noch was...

gruß murati....
 
AW: Umbau des EX-YU Forums

Murati, respekt was du aus dem EX-YU Bereich gemacht hast. Es ist im DEB bei den internationalen Foren als letztes dazu gekommen und ist inzwischen vom Umfang her das größte geworden.
 
AW: Umbau des EX-YU Forums

Dodao sam Glasanje ovoj Temi,mozda ima neko jos neke Predloge sta se moze jos dodati u ovaj nas Forum,ili mozda nesto izbaciti sto netreba,haj bas me Interersuje sta vi nato sve kazete...
 
AW: Umbau des EX-YU Forums

da bas tako kolega
dobro bi bilo da nam se useri jave sta nam jos fali,sta bi mogli dodati i naravno sta im smeta
 
AW: Umbau des EX-YU Forums

Za nas sa prostora bivse Juge sigurno su navazniji nasi Tv kanali, nase frekvencije i sateliti gde se koji kanal nalazi i sta se prenosi sa prostora bivse Juge. I naravno CS. Zasad je to ovde dobro objasnjeno. Naravno nasa muzika i nasi filmovi su isto dostupni u forumu. A sve ostalo stoji u Kompletnom DEB forumu. Tako da nema zime, za postavljena pitanja je uvek ovde i dobar odgovor.
Pozdrav!!!
 
AW: Umbau des EX-YU Forums

Predlog :
Navigatia posebno za teretorie bivse Jugo.
Koji navi, software, karte etc.
Jel ovdje postoje jos puno razlike !

pozzzzzzz Onki
 
AW: Umbau des EX-YU Forums

Pozdrav Murati!
Imam jedan predlog u vezi Card Sharing teme. Dali mozes da napravis ekstra jedno podrucje gde stoje teme ponude i potraznje CS. Tako da imamo jedan deo foruma za sve one koji zele nesto znati o CS i jedan deo gde su ponude i potraznje.
Unapred hvala!
 
AW: Umbau des EX-YU Forums

to je dobra ideja,ja bi isto predlozio da posto se najvise vrtimo oko Dreambox-ova ga bude posebna tema za sve modele i jedna za ostale.ako se ovi drugi iz internacionalnih sekcija bune,pa neka naprave i oni.znam da to ima gore u zajednickom forumu ali,npr.ako ovde dodje covek koji nerazume nemacki nema tamo sta da trazi,a i bilo bi dosta preglednije.pozzz
 
AW: Umbau des EX-YU Forums

Bilo bi preglednije. koliko sam primetio neki user postavi temu u CS sta nudi i sta trazi.
Medjuitim njegova tema o potraznji nestane mozda vec nakon par dana dva sa prve strane, jer se dosta pise o problemima oko CS, tako da te teme potisnu njega na drugu stranu. Naravno neko ko nije na forumu par dana uopste ne primeti mozdu tu temu. Svakako treba mozda pogledati i ostale stranice, ali mislim da bi ovako bilo mnogo bolje i preglednije
 
Zurück
Oben