Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

ubacivanje kanala na total resiver

dado123

Hacker
Registriert
9. Mai 2010
Beiträge
404
Reaktionspunkte
107
Punkte
103
pozdrav svima kako bi mogao da ubacim nove frekvencije u orginalni resiver od B Neta na primjer radio kanale a drugo pitanje dali se mogu sortirati kanali po zelji zapravo ne svidja mi se lista kanala
 
AW: ubacivanje kanala na total resiver

ja sam to znao nekada,al sam zaboravio kako ide!mozda me opet zainteresuje posto i ja sada gledam preko ehoelite,i nesvidja mi se uopste raspored kanala,pa cu javiti kako ide kada namestim!
 
AW: ubacivanje kanala na total resiver

hvala ti i ja pokusavam ali nikako ne ide
 
AW: ubacivanje kanala na total resiver

Ne moze se preuredjivati kanal lista , takva je kakva jer je vezana za karticu tj tier-e .

Samo se mogu ubaciti kanali u favorite , mislim da je od kanala 900 pa nadalje .
 
AW: ubacivanje kanala na total resiver

sranje je ovaj resiver mislio sam radio kanale da ubacim i ne ide jer kod mene samo stoji do 799 i kada trazim samo stoji slobodno
 
AW: ubacivanje kanala na total resiver

kada se udje u menu,pa druga ikonica(ona kao cigle),pa ici na omiljeni kanali ili jednostavno kliknuti na daljinskom tipku"fav" i onda sa desne strane prebaciti kanale po zelji na levu stranu!od 900 dp 919 je moguce samo ih poredjati!problem je posle sto nigde te poredjane liste nema,nikako se nemoze u vidu neke liste da otvori!samo utipkivanjem tog broja na kome se nalazi kanal koji je prebacen u onim omiljenim kanalima!naprimer,utipkamo 900 i onda prebaci na taj kanal koji ste tamo stavili pod tim brojem!e onda menjanjem kanala na gore ide na 901,902 itd!ja posto ne volim da utipkavam brojeve ih poredjao naopako...mislim,na 919 sam stavio program koji najvise gledam,pa 918 drugi omiljeni itd!tako se onda nalaze odmah ispod broja 1!kada prebacis na kanal broj 1 onda sa tipkom na dole za menjanje kanala dolazi odmah taj 919 itd!to mu je to,druge opcije neke nema!mozda ima neki sw za ehoelite koji ima neke bolje funkcije,ali nebih ja to da cackam,da ne s*ebem nesto,pa da tek onda nemam nista!i ovako jedva radi...
 
Zurück
Oben