Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

ttv na cs

e_l_o

Ist gelegentlich hier
Registriert
18. Oktober 2009
Beiträge
97
Reaktionspunkte
2
Punkte
28
Ort
austria
pozdrav raja hocel sta biti od tog totala opet za cs ajmo malo otvorenost citam ovde svasta a niko negovori da kaze konkretno kako i sta ili se nesmije ???????
 
AW: ttv na cs

to bi i mene interesiralo,
imal vec sta ili moram kartu vratit?!:emoticon-0179-headb
 
AW: ttv na cs

ma mislin na vracanje karte.
Ugovor mi iztice,meni netrebaju 2 recivera
kod televizije,i nako ima puno tih aparata.

Hvala
 
AW: ttv na cs

Dobar Info! Ja vec vratio svoj komplet!! Interesantniji mi je sad Max TV isto dobar Paket!! A nebi ni POLARIS bio los da neko ima u share!:emoticon-0111-blush
 
AW: ttv na cs

....................
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: ttv na cs

Prijatelju jel bi mogao to malo bolje objasniti o kojoj se karti radi da rade na bilom kojem linux reciveru??ti to o ttv??
 
AW: ttv na cs

.................
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: ttv na cs

E pa nije bas tako sve crno kako izgleda jer danas je Telekom Austria kupio Bnet Hrvatska a Hrvatska ulazi u EU 2013 pa mi bas nije jasno sve oko ovoga uparivanja kartica jer to je zabranjeno u EU.Ja vjerujem samo jedna tuzba potrosaca i oni su Pusi....na.

Evo i link pa se uvjerite ako nije zabranjeno.
Pozzz

Link veralten (gelöscht)
 
AW: ttv na cs

da bas tako je kako Pise..ima tu jos jedan Problem..kako znamo ima i TTV Slo..a Slo je u EU..znci nije Problem gdje se Prodaje nego gdje stoji Tvrtka..a toje Srb..eh hajmo sad Molit da i Srbija udze u EU :D
 
AW: ttv na cs

ttv kako stvari stoje nece vise ici u cs, broj predplatnika se smanjivo konstantno zato su to i napravili, sa ovim ce dici broj predplatnika samo ce imati jedan veliki problem a to je da ce rijetko ko imati full paket ili bolje receno moce se na prste prebrojati ko ima full paket.

drugi problem po mojem misljenju ce biti sa pinkom od mitrovica, posto je komercijalna televizija i gledaju naravno na zaradu, veliki broj gledalaca pinka je bijo u inostranstvu i gledali su putem cs sami ce to primjetiti jer nece vise imati toliki broj smsova i poziva tako da ce im zarada pasti sto ce mitrovic naravno ispitati zasto je tako.

moje misljenje je ako bude ikad ttv dostupan putem cs onda ce ttv sam to uraditi i dati prave logove i kljuceve, to ovako nemoze niko rijesiti, mislim daj boze da neko rijesi ali kako stvari stoje nemoguce je doci do pravog loga i kljuca.
 
Zurück
Oben