1. Diese Seite verwendet Cookies. Wenn du dich weiterhin auf dieser Seite aufhältst, akzeptierst du unseren Einsatz von Cookies. Weitere Informationen

Tring me ndryshimin e kanalve

Dieses Thema im Forum "TringTV" wurde erstellt von Bessat, 28. Oktober 2010.

 1. Bessat
  Online

  BessatModeratorDigital Eliteboard Team

  Registriert:
  21. November 2008
  Beiträge:
  1.504
  Zustimmungen:
  722
  Punkte für Erfolge:
  113
  Beruf:
  Moderator
  Ort:
  MediaWelt
  TRING DIGITAL,

  kanalet qe do te shtohen ne kete platforme satelitore jane: 21plus, 21popullore, 21junior, 21mix, kanali i ri i filmave TRING FAMILY, TRING SOAP (telenovela)
   
  doni gefällt das.
 2. phantom

  Nervigen User Advertisement

 3. Ramsi
  Offline

  RamsiNewbie

  Registriert:
  1. Dezember 2008
  Beiträge:
  22
  Zustimmungen:
  0
  Punkte für Erfolge:
  0
  AW: Tring me ndryshimin e kanalve

  Flm per Informacionin por kur do te shtohen kto kanale dhe me qfar frekuenca?:emoticon-0122-itwas

  kalo mire
   
 4. Bessat
  Online

  BessatModeratorDigital Eliteboard Team

  Registriert:
  21. November 2008
  Beiträge:
  1.504
  Zustimmungen:
  722
  Punkte für Erfolge:
  113
  Beruf:
  Moderator
  Ort:
  MediaWelt
  AW: Tring me ndryshimin e kanalve

  pritet se sot do te lishohet sateliti i ri qe do te zevendesoj w2 dhe atehere do te lishohen kanalet e reja.
   
 5. Ramsi
  Offline

  RamsiNewbie

  Registriert:
  1. Dezember 2008
  Beiträge:
  22
  Zustimmungen:
  0
  Punkte für Erfolge:
  0
  AW: Tring me ndryshimin e kanalve

  ishalla jo sikur kta tjert ne MPEG-4. per sky deutschland spe kam gajle ama ata tont, thojn MPEG-4 a nuk jan as MPEG-1, programet ja katastrof prej kualitetit.

  flm naten e mire
   
 6. fushkrujs
  Offline

  fushkrujsGuest

  AW: Tring me ndryshimin e kanalve

  Tringu nuk Transmeton ne Mpeg-4 dhe se kan ndermend per njeher,
  dhe mesa duket tani kur dhe sateliti i ri eshte djegur duhet te presim.
   
 7. Bessat
  Online

  BessatModeratorDigital Eliteboard Team

  Registriert:
  21. November 2008
  Beiträge:
  1.504
  Zustimmungen:
  722
  Punkte für Erfolge:
  113
  Beruf:
  Moderator
  Ort:
  MediaWelt
  AW: Tring me ndryshimin e kanalve

  kuku po metem pa kanale te reja tash deri ne mes 2011, po te presem cka do te thon keta
   
 8. tonny_te
  Offline

  tonny_teIst oft hier

  Registriert:
  12. September 2008
  Beiträge:
  118
  Zustimmungen:
  17
  Punkte für Erfolge:
  18
  Ort:
  EU
  AW: Tring me ndryshimin e kanalve

  Hajt se behet mire hehehe
  ndoshta di regullojne deri ne 2011
   
 9. fushkrujs
  Offline

  fushkrujsGuest

  AW: Tring me ndryshimin e kanalve

  a mon mer Tonny qenke gjall ne ti se ke humb krejt,
  ndoshta i rregulloj po nese jo vjen tjetri ne jena msu mer prit:emoticon-0122-itwas
   
 10. tonny_te
  Offline

  tonny_teIst oft hier

  Registriert:
  12. September 2008
  Beiträge:
  118
  Zustimmungen:
  17
  Punkte für Erfolge:
  18
  Ort:
  EU
  AW: Tring me ndryshimin e kanalve

  Po gjall me pak shpirt hahahhaa
  po cka me bo spo kame kohe veres tere kohen tue punue tani ma shume kohe
  po mire e kie ti na shkoj jeta duke pritur
   
 11. tavniku
  Offline

  tavnikuIst gelegentlich hier

  Registriert:
  8. Oktober 2009
  Beiträge:
  83
  Zustimmungen:
  2
  Punkte für Erfolge:
  0
  AW: Tring me ndryshimin e kanalve

  Jo jena mete pa kanale te reja nje here se e kane leshue satelitin po ju ka hup dikun ma spo munen me gjete po deri ka mesi i vitit tjeter me duket se ska ma.
  A ka kush kartelen e tringut ketu ne forum se jame i interesuare me nderrue me naj kartel tjeter.
  Ju pershendet Tavniku
   
 12. dili
  Offline

  diliIst gelegentlich hier

  Registriert:
  26. März 2008
  Beiträge:
  65
  Zustimmungen:
  5
  Punkte für Erfolge:
  8
  AW: Tring me ndryshimin e kanalve

  un ekam tavnik ne indrrojm edhe sky me ti dili66 klm
   
 13. TURM1000
  Offline

  TURM1000Ist gelegentlich hier

  Registriert:
  10. März 2009
  Beiträge:
  77
  Zustimmungen:
  20
  Punkte für Erfolge:
  0
  AW: Tring me ndryshimin e kanalve

  tung te lutem kush ka privat per te shit kartica per tring tv satelitor,doshte me shit pak ma lir jam shum ineresuar per kartica

  pergjigjuni shpejt flm shum
   
 14. Bessat
  Online

  BessatModeratorDigital Eliteboard Team

  Registriert:
  21. November 2008
  Beiträge:
  1.504
  Zustimmungen:
  722
  Punkte für Erfolge:
  113
  Beruf:
  Moderator
  Ort:
  MediaWelt
  AW: Tring me ndryshimin e kanalve

  Tring Digital ka shtuar kanalin me te ri MTV Europe 24 ore muzik e seriale Frekuenca 11140 H 27700 3/4......shikim te kendshem...
   
 15. Bessat
  Online

  BessatModeratorDigital Eliteboard Team

  Registriert:
  21. November 2008
  Beiträge:
  1.504
  Zustimmungen:
  722
  Punkte für Erfolge:
  113
  Beruf:
  Moderator
  Ort:
  MediaWelt
  AW: Tring me ndryshimin e kanalve

  Vizion+ prej dites se djeshme eshte kriptuar pra nuk eshte me e lire por me pages.....
   
 16. Bessat
  Online

  BessatModeratorDigital Eliteboard Team

  Registriert:
  21. November 2008
  Beiträge:
  1.504
  Zustimmungen:
  722
  Punkte für Erfolge:
  113
  Beruf:
  Moderator
  Ort:
  MediaWelt
  AW: Tring me ndryshimin e kanalve

  vizion+ nen presionin e shikuesve eshte perseri free
   

Diese Seite empfehlen