Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Trebam pomoc

M1L3

Ist gelegentlich hier
Registriert
11. Juli 2009
Beiträge
47
Reaktionspunkte
4
Punkte
28
Imam Dreambox 500 s clo*e is shopa! sad da li meni neko more pomoci sta moram uraditi da mogu gledati sto vise nasi Yu kanala! i Njemacki kanala !
Ako trebam neki emo molim vas da bude neki FAQ more i na njemacki kako se koristi! hvala vam unapred!
M1L3
 
AW: Trebam pomoc

Imas li Server na koji mozes da se prikacis?
Inace neces moci mnogo vise da gledas nego sa bilo kojim drugim receiver.
 
AW: Trebam pomoc

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Pozz... samo sam stavijo image(mod brasiliano) i trazim ove Bouquets ali nigde da nadjem! I cito sam da mogu odkljucati orf sa nekim emu a ja neam zive veze kako to da ide! aj molim vas da mi neko pokaze kako se EMU koristi !
pozz unaprjed
 
AW: Trebam pomoc

pa ja bih ti preporucio da stavis drugi image(gemini 4.60) i da ako imas pristup netu preko blue panela(na daljinskom plavo dugme) skines sebi cccam(emulator) a tek poslije skini sebi program iz database DreameditBox i ubaci sebi setingslistu koja ti odgovara(zavisi koje satelite imas) pa tek onda na daljinskom OK pa na plavo dugme i vidjeces Bouqets
a ORF nije dostupan preko EMU koliko je meni poznato...trenutno ide samo Digi TV i nesto malo na Hotbirdu
 
Zurück
Oben