Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

TotalTV, Echolite se pali-gasi

nenad001

Newbie
Registriert
3. Juni 2008
Beiträge
11
Reaktionspunkte
0
Punkte
1
Pozdrav svima, mozda mogu naci kod vas pomoc! Imam problem sa TotalTV receiver Echolite. Ponekad hoce da radi, ponekad nece. Kad nece onda preko scarta salje TV signal, pa prekine. Nikako da upali. Probao sam da ga resetujem, nece ni to. A ponekad sve ok. Cudna stvar. Ja mislim da je problem u Software. Samo kako doci do neke Soft.? Ili je ipak nesto drugo, samo sta? Hvala unapred!
 
AW: TotalTV, Echolite se pali-gasi

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!


Zdravo...


Ako nece onda ga mozes da zamjenis..koliko se sjecam je zamjena Bezplatna ako se nemoze opraviti...sto se tice Soft nemozes doci do nje..jer su ga tako Konstrujisali danije moguce doci do nje..imao sam slican Porblem sa Octagon Resiverom..kod njega je otosao main Board..nakon zamjene je radio jedno vrijeme..i opeta nije htjeo..evo cekam jos da mi se vrati...
 
Jeste zamjena je besplatna ako je resiver u garanciji. Što se tiče učitavanja softwera za total, on se učitava automatski sa satelita. Imam negdje opisan postupak manuelnog učitavanja sw za taj resiver pa ću ga za koji dan postaviti samo da ga pronadjem. Inače sa tim resiverima su konstatni problemi i najčešći lijek je da se resiver isključi pa uključi u struju. I još jedno taj resiver je Totalno nepredvidiv jer se često ''zablesi''!
 
Zurück
Oben