Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

total tv proradio u cs-u!!!!

AW: total tv proradio u cs-u!!!!

meni jedan kolega reće da se na ovom forumu ne podržavaju payserveri, ili se nepodržava ono što ne kapa u osobni džep. što se mentaliteta tiče upravu ste 100%. to u njemačkoj nisam primjetio u toj mjeri kao od kad sam se vratio u lijepu našu, onaj i koji ti može pomoći bez grča radije pusti da se patiš
 
AW: total tv proradio u cs-u!!!!

ljudi jeste li zaboravili ili jos nitko nemoze provaliti u totaltv pricalo se jedno vrijeme a sada svi zaboravili steta .
 
AW: total tv proradio u cs-u!!!!

znam da nema,nitko se vise ne zamara oko toga samo lijepo sjecanje da je nekad radilo
 
Problem je u tome što se u ex yu sve više ide na iptv. Zato se niko više nebrine o tome šta radi i dali radi.
Moramo se molit da neki strani programi pređu na isto izaključivanje kao max ili kao total. Tek onda če to postat public i raditi se na tome.
 
AW: total tv proradio u cs-u!!!!

To i ja mislim. Nesto sam nacuo da i SKY UK planira da venca kartu sa boxom.
Ako to dodje, onda nam preostaje da vidimo dali neko od njih ima resenje za CS.
 
Re: AW: total tv proradio u cs-u!!!!

Ma nema od toga nista vidite kako su poceli ganjat ove sto djele CS. Zadnje u Svedskoj opalilo covjeka 5 000 000 eura po dzepu plus robija zbog CS-a. To jos moze malo kod nas u EXYU a ovi u Europi sve su gori i gori.
 
Re: AW: total tv proradio u cs-u!!!!

Pa sad bas iz hobija i nije kazu da je imao 1800 na platnoj listi.

- - - Aktualisiert - - -

Istina je sonyboys kazna od 37 000 000 svedskih kruna sto dodje oko 5 miliona eura.
 
Zurück
Oben