Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

TOTAL TV - Ajmo u Akciju

AW: Re: TOTAL TV - Ajmo u Akciju

Pozdrav,

ima li tko na formu da je pokusao napraviti dump eeprom-a, ili iscitati flash memoriju? Imali ko pinout za jtag od decoder?

Zna li neko disassemblirati binarno kodirani masinski jezik?


LP
 
AW: TOTAL TV - Ajmo u Akciju

Nesatom trebalo bi da kako Logujes iz Pocetka kako Pises na Kartu Pratis Payload Karte

na Primer kad se Pise
D402002490 22 4401 on Stavla Reset Kartice ali samo Deletuje Tiers
DF02003B90 39 4401 ti Pise Tiers na Kartu

kod tebe fali jos jedna cela Gomila znaci kad dobijes Box i Kartu i pre nego sto Nazoves da ti se aktivira

Pogledaj koji Payload imas na Karti

onda Logujes sve EMMove koje Dobijas i pazi da ti je u Oscamu Pisanje EMMova Blokirano da ne bi nista na Kartu Pisalo

kad dobijes EMMOve u Roku od sekundi kao na Primer

2016/01/16 09:21:53
2016/01/16 09:21:53
2016/01/16 09:21:54
2016/01/16 09:21:54
2016/01/16 09:21:55
2016/01/16 09:21:56

a Dobices ih Gomilu onda se javi ovde opet i dosta je samo da vidimo komande i redosled kako su dosle napises kao ovde dole za tvoju Kartu

D402002490 22 4401

Komanda za Tvoju Kartu uvek Zavisi od Toga na kojem mestu ti se nalazi Broj Kartice ako EMM sadrzi 3 Broja kao na Primeru koji sam ovde napisao ili ako hoces mozes mi i poslati preko privatne poruke da pogledamo zajedno

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
 
AW: Re: TOTAL TV - Ajmo u Akciju

Da snimio sam log 19 UQ emm je stiglo 3 sekunde posle aktvacije nove kartice.
Radio sam AU preko Mgcamd to oscam.
Otkrio sam emm Fuse 25 koji upisuje vencanje karte sa boxom.

Hm, ako sam dobro shvatio uspio si upariti karticu s third-party STB, svaka čast.
No i dalje ne bi trebao moči dekriptirati pakete, fali još dio iz originalnog softwara resivera?
 
AW: TOTAL TV - Ajmo u Akciju

ne treba ti nista iz Boxa ;)
postoji i druga Mogucnost
 
AW: TOTAL TV - Ajmo u Akciju

ma ne treba ti Zica a ne treba ti ni Orginalni BOX dosta ti je samo Karta
 
AW: TOTAL TV - Ajmo u Akciju

Ako se to moze onda 091f vise nije problem. Bio bih izuzetno počastvovan kad bi podijelio svoje znannje kako to raskarikati. :emoticon-0155-flowe
 
AW: TOTAL TV - Ajmo u Akciju

Kako se meni čini ima, ali oni koji znaju samo šute. :-(
Stari ex-yu problem. Zašto nekom drugom pomoći bez para


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
AW: TOTAL TV - Ajmo u Akciju

The Patcher ne radi se o Parama
mozda se radi o tome da svi koji ovde Pitaju kako radi i gde radi samo cekaju sve na Gotovo

a mozda bi bilo i moguce da se i drugi Pridruze u Istrazi

nas Stari Sistem svi Cekaju da im neko kaze kako sve treba ;)
 
AW: TOTAL TV - Ajmo u Akciju

Bravo Ljudi.

Danas su Ljudi arogantni postali i neće ni malo da se potrudi za bilo šta.
Takim netreba ništa da se da. Tačno samo traže sve na gotovo. Ja sam ovu temu pokrenuo,da bi se konačno našlo neko rešenje.
Naravno da ima i Ljudi koji za pare informacije daju , to je normalno ali nije rešenje.A Ljudi iz Bugarske su se već najeli toliko para
na Totalu jer su već odavno razbili Total ali nedaju nikakve informacije.Ja predlažem da se samo informacije toliko daju, da svako
ko bi hteo da dođe do cilja mora još sam nešto da uradi da bi uspelo. Informacije će najverovatnije i biti po netu ,ali samo ako
se neko potrudi.

Veliki pozdrav, želim nam mnogo uspeha u ovom.
 
AW: TOTAL TV - Ajmo u Akciju

Da se prikljucim i ja!
Zelim vam puno srece naravno i tacno je da se do resenja dodje svakojakim probama.
Neki od nas imaju neki i nemaju Total ali ova tema je bila aktuelna i pre paringa i vidite dokle se stiglo u tome..
Prica se i za Bugare i za neke iz Beca da su sredili da se gleda preko CS_a,sve je to znak ??.
Bar bi se pojavili oni koji bi imali koristi od toga.
Sa druge strane voleo bih iskreno da se otvore i total,i Vip,i svi ostali jer cemu svrha linux resivera preko emulatora ako je sve zatvoreno.
Puno srece i bar podelite sa nama ako uspete.
Pozdrav
 
Zurück
Oben