Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

to Bulgarian members?

AW: to Bulgarian members?

Проблема е някъде в твоята машина и 2-та сайта си работят идеално .Ако не си инсталирал плъгини няма как да гледаш и телевизия.
Какво точно не върви при теб, по кокретно !?
 
Satellite BG Абонамент

:dance3: Здравейте и от мен на всички българи в този форум. Търся съвместно партньорство при Абонамент за Satellite BG на 23,5 Е в област Хановер Германия. Ако има желаещи нека ми пишат. В момента съм на Булсатком с Гама и Оптикум ХД х403, но започнаха да изключват Ирдето, а пък Булкрипта не се чете от моя приемник. Приемниците на Булсатком с ХД специално за мен са си пълна тухла и по добрият вариант е Satellite BG на 23,5 Е. Ако има с какво да помогна на някой във връзка сателити и карти, на драго сърце ( това ми е хоби от 15 г.).
 
AW: to Bulgarian members?

i have in sharing working btv hd from bulsat but film+ hd not working?
you know why?
or do you know somewhere to watch film+ HD online streaming?
 
AW: to Bulgarian members?

hi
wich version is your bulsat card?
I think that with V2 working all HD channels
 
AW: to Bulgarian members?

Поздрав и от мен.Имам Радуга и Булсат за пеене.
 
Zurück
Oben