Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Sylwester

elasigi

Hacker
Registriert
7. Juni 2009
Beiträge
322
Reaktionspunkte
21
Punkte
78
chcemy spedzic sylwestra w okolicach Karpacza, czy zna ktos jakis dobry hotel, nie musi byc tani,
znalazlem juz pare hoteli w necie ,ale najlepsze sa porady od tych co juz tam nocowali i swietowali.
 
AW: Sylwester

Hi!

tak to wlasnie jest, ze jednemu sie ten sam hotel podoba drugiemu nigdy wiecej. Niewiem czy to juz czytales o hotelach w karpaczu. Hm, moze cos znajdziesz o pisujacych o hotelach w okolicach karpacza...


Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
 
AW: Sylwester

dzieki,juz to czytalem ale najlepiej jak sie czlowiek dowie od kogos co tam byl, nie zawsze to co ludzie pisza odpowiada prawdzie. Nie chce jechac 500 km i byc zrobionym w konia.
 
AW: Sylwester

tak jak sigi pisze

to co np. mnie sie podoba , wcale nie musi sie podobac tobie czy sigiemu

poprostu augen zu und durch , inaczej sie nieda , a w karpaczu raczej sie chodzi na 99% najebany jak ruski samolot , wiec z hotelu sie i tak duzo nie pamieta , wiec to tez egal co ludzie pisza bo w pokoju tylko bedziesz spal , jezeli sie do niego doczolgasz :dance3::dfingers::whistle2::emoticon-0136-giggl:DDD:DDD:DDD:DDD
 
AW: Sylwester

Hi!


@czutok


to ila razy zes sie tam czolgal do tego pokoju i to jeszcze 20 stopni mrozu:DDD. To zes musial taki zielony:emoticon-0132-envy: byc.....
 
AW: Sylwester

sigi , nie pamietam ile razy , ale to bylo czesto

a czolgac mi sie nie dali ze wzgledu na to zebym gdzies nie przymarzl , i zawsze mnie ktos do pokoju zaciagna albo zaniusl

trzeba jezdzic z dobrymi znajomymi to zawsze sie ktos zlituje i cie zatacha do pokoju jak ty zaniemozesz :D

oczywiscie zawsze odplacam noszenie albo ciagniecie tym samym u innych jak zaniemoga :D:D:D:D:D:good:
 
AW: Sylwester

jedziemy tam moze popic, ale do tego potrzeba dobrego zaplecza. Czy zna ktos dobre kwatery?
 
Zurück
Oben