Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

sve o dm500s i cs

e_l_o

Ist gelegentlich hier
Registriert
18. Oktober 2009
Beiträge
97
Reaktionspunkte
2
Punkte
28
Ort
austria
ej pozdrav raja otvaram ovu novu temu zbog tog razloga sto ima dosta ljudi sto se pate s drembox i cs kao i ja pa bi zamolio ove ljude sto od toga mnogo znaju kako sta kuda da se jave ovde a pogotovo moderatora i ostalu dobro dusnu kompaniju

naj vaznije je kako sta kad zasteka resiver tu ima toga puno za objasnjavati ali dajte nam par neki predloga kako se resavaju problemi

drugo najvaznije je kako se radi s totalcomander dali je on najbolji program za dream ili ima laksi programa sto su lakse za skontati

i kako i sta je Mgcamd

dajte ovoj raji sto nije toliko dosao do tog znanja KAO JA

MOLIM VAS NAPRAVITE NESTO DA LJUDI MOGU NEKDA SAMI NEKE SITNICE POPRAVITI


UNAPRED HVALA SVIMA :good::good::good::good:
 
AW: sve o dm500s i cs

zdravo elo

pomoc oko dreamboxa dobices u dreambox podforum ovde. sta se cs sekcije tice treba ti jedan odredjeni broj postings da bi mogo videti to. zamoleo bi te jos da nepises velikim slovima.

ajmo dalje.

za konekciju izmedju dreamboxa i pc bi ti preporucio dcc. mozes i totalkomander, flashxp, filezilla isto da koristis jedino sto ti je jos notepad ili crimson editor potreban za editiranje cfg i tako dalje.

evo ti link za dcc. u njega imas sve sto ti je potrebno.
[DOWN]
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
[/DOWN]

mgcamd, cccam, camd3, .... su ti emulatori sto mogu izcitavati karte i primaju klucevi kao naprimer od softcam. nji koristis isto kao klient.
postoju jos oscam, newcs, sbox,... oni su ti potrebni za izcitavanje karte (cardserver). nji nemozes da koristis kao client.

edit: prebaceno u dreambox podforum
IMG Removed
 
Hvala jarane na javljanju

povod moje teme je ustvari problemi iresavanje problema sto se tice ovi stvari veza boxa i cs

ako me razumis

np. sta ako se zbrisu kanali ? kako na naj laksi nacin doci do liste i instalirat je ????

sta ako nestane slike kako se moze provjeriti do cega je ??? dali je do mene kao sto uzimam ili do onog sto salje ?????

kako flesovati box ????

naj bolje je ako ima kaki program koji da to moze sve da prati i objasniti ljudima kako se radi stim programom ili ili ili

ima tu dosta toga kao sto sam vec video u ove 2godine ali mi(NAMA KOJI NEZNAMO) nikad niko nije objasnijo konkretno sta i kako se radi s tim stvarima


hvala na javljanju volje bi i da se dr.MURATI javi ovde na ovoj temi

hvala na javljanu

radi se o tome da mnogo ljudi sto koriste ove stvari da se neznaju sami snaci oko mali problema kao i ja

np. sta ako se lista kanala zbrise kako doci i instalirati novu listu

ako dm500s padne sistem sta onda

ako nestane slike a ima signala a neznas do cega je kako resiti problem i tako dalje tih mali sitnica

DALI IMA NEKI PROGRAM KOJI MOZE SVE PROVJERITI DALI JJE S BOXOM ILI S LINIJAMA UREDU I OBJASNITI KAKO SE KORISTI TAJ PROGRAM ???????

ako me razumijete DA SE LJUDIMA NAPRAVI MALA POMOCNICA GDE MOGU DOCI I POGLEDATI KAKO SE RESAVAJU NEKI SITNI PROBLEMCICI
:good::good::good:
MOLIM PISITE NAM OVDE

VOLJE BI I DA SE DR MURATI JAVI OVDE KOD MENE HVALA I DALJE
 
Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:
AW: sve o dm500s i cs

ja se ne razumem bas toliko oko toga,al znam da ako sistem padne,treba ga ponovo startovati!nadam se da sam pomogao!!! :emoticon-0167-beer:
 
AW: sve o dm500s i cs

ovako ti stvari stoje. sve je to vec objasnjeno i za one koji neznaju puno, i za one koji znaju malo vise. problem u tvom slucaju je sto ti treba jos malo vise postova da bi mogao dobiti pristup u taj dio foruma gdje je onda kao sto sam vec naveo sve objasnjeno tako dobro da sam cak i ja sve skonto.:good:
 
AW: sve o dm500s i cs

Prijatelju imas dosta pitanja koja su ovdje vec dosta puta odgovorena. Znam da ih je ponekad malo teze naci ali sve se moze kad se hoce. Neka pitanja se kratko mogu odgovoriti a neka su kompleksna tako da treba cela stranica a vecina je vec napisana samo ne u ovom postu. Dosta problema ima vise mogucnosti gresaka od kojih neke mozes objasniti u recenici a neke opet treba cela stranica. A koliko vidim 80-90% tvojih pitanja je vec ovdje odgovoreno i slozeno.
 
AW: sve o dm500s i cs

pozdrav

sbanane nisam mislio tako nije murati jedini kojinesto zna ako sam te uvredio izvini

vidis kinz tebi hvala ovako sam neto mislio i trazio hvala puno i jos ako ko sta ima nek se slobodno javi a kako ja mogu doci do ovi drugi stvari sto spominjete

to je morao biti neki drugi dio foruma

sta mi treba jos za taj dio foruma da mognem uci ??????
 
AW: sve o dm500s i cs

Eeee ovako, utakmica je zavrsena i Dortmund je pobedio :emoticon-0178-rock: a mi idemo dalje.
Vecina vaznih i poucnih stranica je pinovano na svakom podforumu na vrhu stranice tj. posebno je odvojen deo za to "Wichtige Themen". A za drugi deo foruma ti treba jos malo postova a cifre ne smem govoriti. Prije je pisalo negdje ali ne znam dali jos ima. Ali nije bas toliko puno ne brini.
 
AW: sve o dm500s i cs

pa cuj onda ce mo se strpiti jos malo i raditi na tome jel tako

tj ja moram napraviti jos koju temu ilireagirati na teme drugih

objasni mi opsirnije nisam ja na ovom forumu bas toliko dugo
 
AW: sve o dm500s i cs

Ne znam sta da ti objasnim opsirnije? Ako mislis za nevidljivi deo to je za ramjenu ako smem da kazem.
 
AW: sve o dm500s i cs

aha ali kako da se dojede do tog djela kad kako da znam kad mogu uci neimam pojma prvi put se susreces s ovim
 
AW: sve o dm500s i cs

Kad budes imao dovoljno postova onda ce ti se automatski pojaviti nova rubrika u pregledu pod EX-YU, kod mene izmedju CS i Balkan Muzika.
 
AW: sve o dm500s i cs

ovaj forum je stvarno boliglava :good::emoticon-0178-rock:
svaka cast sve i jednom coveku koji se javlja ovde
 
Zurück
Oben