Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Sun dsmart küm

Status
Für weitere Antworten geschlossen.

chiron

Ist gelegentlich hier
bakin
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!

Link veralten (gelöscht)

hayirli ugurlu olsun

simdi neyacan Dogusamca

Zuletzt bearbeitet:
AW: Sun dsmart küm

Vallahi ne yazdigindan hicbirsey anlamadim.Birdaha yazarsan hepimiz anlariz insallah..

arkadasa mühlet taniyalim, düzeltirse kalir, düzeltmez ise silerim konuyu...

chiron aradas baska bir boardttan almis burayi eklemis...güya d-smart patlamis, yani acmislar, yani d-smart hacklenmis diye....

slm abiler ya benim bi sorum olcak size ben dsmart tr den almak istiyom boxum dreambox 8000 cimdi ben dsmart alsam mit modul benim dreambox da olur mu sadece bakmak icin cs yapmak istemiyom oh kartla ????? bana bi yardimci olun bisamet

usta modula da olmas mi ozaman neden bokdan modul cikartdilar

Aslinda bu tür konu acanlarin hemen kapatilmasindan yanayim.Tabi bora1907 Mod arkadas daha iyi bilir.Ama bu tür sacma sapan konu acip,ne oldugu anlasilmayan,birde belki bu verdigi link virüs vs. olabilir.Dsmarta gelecek olursak acik olsa ne olur ki? zaten sacma sapan kanallarla milleti kazikladiklari yeter!!!

silecektim bakalim feedback nasil olcak diye biraktim....ama siliyorum

Status
Für weitere Antworten geschlossen.
Zurück
Oben